Bir haftada neredeyse üç milyon tweet! #liselereiptal tagı gündemde | Anonymous'tan destek!

Bu konuyu okuyanlar

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Pes doğrusu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ben gitmiyorum brni kimse alakadar etmez nasıl bunı başarıyorsunuz anlamıyorum naısl bi kafanız var

Ağlanacak haliniz var.
Ağlayacak olan sizsiniz, ben değil. Eğer gerçekten sebebiniz gerçekten Corona olsaydı evde bile sınav olmayı kabul ederdiniz.
Seviyeli konuşmayı da ôğrenememişsiniz.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Aga biz demiyoruz sınav olmayacağız, diyoruz ki haksızlık. Ortaokullar canlı derse girdiklerinde TAKDİR ama girmediklerinde TEŞEKKÜR veriyor hocalar. Nerde adalet adamlar seneye liseye geçecek OBP 100.
eee bize gelince yok bahane uyduruyorsunuz yok bilmem kurallara uymuyorsunuz yok coronadan korkmuyorsunuz. Yokyok yani.
#SınavYokHaksızlıkVar

Bize hepside 2. üniteden çıkacak.
Edebiyatın 2 ünitesi 100 sayfa yapar ??
Liselilere yaparsa ortaokullarına da yapacaklar ama sene sonu. Ondan sonra kapatacaklar.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Eğer sınavları okulda olmasak bile meb buna çözüm bulur.Bakın yök üniversitelerde uzaktan sınav yaptı.Bunu meb 'de yapabilir.Ha birde eğer dediğiniz gibi okulda sınav olmadık.Adamlar bir yolunu bulup uzaktan yapar.Ve emin olun uzaktan sınavlarda öğretmenler ecnebiye sorar gibi soruyor.

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Aga biz demiyoruz sınav olmayacağız, diyoruz ki haksızlık. Ortaokullar canlı derse girdiklerinde TAKDİR ama girmediklerinde TEŞEKKÜR veriyor hocalar. Nerde adalet adamlar seneye liseye geçecek OBP 100.
eee bize gelince yok bahane uyduruyorsunuz yok bilmem kurallara uymuyorsunuz yok coronadan korkmuyorsunuz. Yokyok yani.
#SınavYokHaksızlıkVar
Ortaokullularla liseler arasında adalet anlayışı olamaz. Ortaokulda aldığın yazılı notlarının önemi neredeyse yok. Lisede üniversite sınavına etki ediyor.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Ortaokullularla liseler arasında adalet anlayışı olamaz. Ortaokulda aldığın yazılı notlarının önemi neredeyse yok. Lisede üniversite sınavına etki ediyor.
Sadece lise 'ye girerken sınavsız öğrenci alan liselerde etkili.Lakin dediğiniz gibi ordada en kötü ihtimalle bir meslek lisesine yerleşebiliyorsun.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Bir yenisi daha...
Screenshot_22.png

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,106
Arkadaşlar ne olacağımız belli değil. İlk üniteler çıkacak dedi (Hocam.) Çalışın yani. 1 Haftada en azından 50 alacak kadar çalışsanız bile yeter. Ama ben iptal olmasından yanayım. Online sınav olsa da olur.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
1 kasıma kadar olan konuları tek bizim okul mu geçiyor

Arkadaşlar ne olacağımız belli değil. İlk üniteler çıkacak dedi (Hocam.) Çalışın yani. 1 Haftada en azından 50 alacak kadar çalışsanız bile yeter. Ama ben iptal olmasından yanayım. Online sınav olsa da olur.
Aslında şöyle bir şey var , temel bilgileri soracaklarsa tamamım ama normal yüz yüze eğitimdeki gibi olacaksa bu son derece saçmalık isteyen istediği kadar tepki gösterebilir

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,015
#liselereiptal tagı, Twitter Türkiye gündeminde birinci sırada bulunurken tag için 764,1K tweet atılmış durumda. Tagın sebebi ise aynı: ortaokul gibi lise sınavlarının da iptal edilmesi.

Son bir haftada farklı taglarla iki milyona yakın tweet atılmışken yetkililerden ses çıkmıyor. Sınavlar gittikçe yaklaşırken ne olacağı ise muamma.

Yazıkkk ciyak ciyak ötüyorlarrr

Reaksiyon puanı
8,010
Kronik hastalığı olanlara , ailesinden dolayı korkanları elbette anlar anlayışla karşılarız. Fakat bu tage destek verenlerin büyük kısmı canlı dersleri arkaya atıp instagram , twitter gezen oyun girenler, sınavlar yaklaşınca böyle tweet atanlar olduğunu tahmin ediyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kronik hastalığı olanlara , ailesinden dolayı korkanları elbette anlar anlayışla karşılarız. Fakat bu tage destek verenlerin büyük kısmı canlı dersleri arkaya atıp instagram , twitter gezen oyun girenler, sınavlar yaklaşınca böyle tweet atanlar olduğunu tahmin ediyorum.
Öyle de.

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
Ne kadar erteleseler de iptal edilmez, edilmemeli.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
1613757059560.png

Şimdide bunu paylaşmaya başladılar

Yunus5561

Asistan
Reaksiyon puanı
210
Sınavları olmadığımız derslerden yapacaklarmış 2 .sınavlar olmicakmiş en azından bu güzel ama mat kötü gececek

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
50'den az takipçisi olan hesaplar tag'a destek olunca spama giriyormuş sanırım,

Hehehehe 50- takipçi ile taga destek olalım!

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bu kadar yazacaklarına çalışsalar sınavlardan en az 60 puan alırlar.Hala gündemi gereksiz yere meşgul ediyorlar.Bu taga destek verenlerden bir cacık olmaz.