Bir haftada neredeyse üç milyon tweet! #liselereiptal tagı gündemde | Anonymous'tan destek!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
#liselereiptal tagı, Twitter Türkiye gündeminde birinci sırada bulunurken tag için 764,1K tweet atılmış durumda. Tagın sebebi ise aynı: ortaokul gibi lise sınavlarının da iptal edilmesi.

Son bir haftada farklı taglarla iki milyona yakın tweet atılmışken yetkililerden ses çıkmıyor. Sınavlar gittikçe yaklaşırken ne olacağı ise muamma.

Anonymous'un tweet'i siyaset içerikli olduğundan konuya eklenmedi.

Son düzenleme:

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
1613675887341.png

1 milyona doğru gidiyor. Ama takılmadığından yinede sınavlar yapılacak. Malesef o sınava gireceğiz.
Edit : 1m oldu
1613677352558.png

Son düzenleme:

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Sizi bilemem ama biz daha yeni sınav olacağız.Sınav konularından yarısını göreceğiz.Bizim açımızdan iyiy bir durum sınav olursa.Ha sınav olmasa da iyi olur.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Sınav olmadan nasıl kimin iyi kötü aldığını anlayacaklar o zaman okullar iptal diyip kimse okula gitmesin YAZIK kendilerine zarar veriyorlar.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
15-16 Milyon Öğrenci yok mu bu ülkede ?

Ve 1 haftada atılan sadece 1 Milyon Tweet mi var :) Yarısı aynı kişiler veya çoğu okullarla alakası olmayan insanlar.

Şu sınavlar olsun bitsin amma uzattılar... Şu dersler ile alakası olmayan tayfada hep aynı muhabbetlerde. Daha önce Liselere giriş sınavı içinde Üniversite sınavları içinde aynısı söylendi sabah akşam TAG açtılar oldu bitti sınavlar ölmediler ya.

Dünyada doğru dürüst eğitime ara veren ülke yok çoğu eğitime tam gaz devam ediyor bizde Sınava gitmekten aciz öğrenciler komple 1 yıl sınavsız derssiz yatarak geçsin istiyor...

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Ben olsam okurdum çalışırdım, bir yerler kazanırdım. (7. Sınıfım)

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
İrfan Değirmenci ve Selçuk Tepeli'den de öğrencilere destek gelirken 1 milyondan fazla tweet atıldı.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
#liselereiptal tagı, Twitter Türkiye gündeminde birinci sırada bulunurken tag için 764,1K tweet atılmış durumda. Tagın sebebi ise aynı: ortaokul gibi lise sınavlarının da iptal edilmesi.

Son bir haftada farklı taglarla iki milyona yakın tweet atılmışken yetkililerden ses çıkmıyor. Sınavlar gittikçe yaklaşırken ne olacağı ise muamma.

Demekki 1000000 Tane Cahil bulmak kolay, hem de hepsi öğrenci.

Amma uzattılar. Eninde sonunda yapacaklar. Ben yapılması gerektiğini düşünüyorum.

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
Üşenen ve tembel olan sizsiniz, ben değil. Okula gidince corona var, ama AVM'ye gidince her yeri elleyip bir güzel para gömünce corona yok ama nedense. Bak şu allahın işine.
Nerden biliyon biz belki senden daha çalışkanız. Koronaya gelince
bunu bize söyleyeceğine kendin uygula bu bir sorumluluk.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Nerden biliyon biz belki senden daha çalışkanız. Koronaya gelince
bunu bize söyleyeceğine kendin uygula bu bir sorumluluk.
Hala sınavlar olmasın diye 40 takla atıyorsunuz. Size söylemek? Bütün gün evde kalıyorum. Bunu siz uygulasaydınız herhalde Coronanın çözülebileceğini anlardınız ki bahanenizde sınav olmamalı. Eğer sadece Coronadan korksaydınız, evde bile sınav olmayı kabul ederdiniz. Ama yok beyfendilerin Pabci keyifleri AVM keyifleri bozulmasın bilmem ne
...
Geçin bu işleri

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
15-16 Milyon Öğrenci yok mu bu ülkede ?

Ve 1 haftada atılan sadece 1 Milyon Tweet mi var :) Yarısı aynı kişiler veya çoğu okullarla alakası olmayan insanlar.

Şu sınavlar olsun bitsin amma uzattılar... Şu dersler ile alakası olmayan tayfada hep aynı muhabbetlerde. Daha önce Liselere giriş sınavı içinde Üniversite sınavları içinde aynısı söylendi sabah akşam TAG açtılar oldu bitti sınavlar ölmediler ya.

Dünyada doğru dürüst eğitime ara veren ülke yok çoğu eğitime tam gaz devam ediyor bizde Sınava gitmekten aciz öğrenciler komple 1 yıl sınavsız derssiz yatarak geçsin istiyor...
Pes doğrusu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üşenen ve tembel olan sizsiniz, ben değil. Okula gidince corona var, ama AVM'ye gidince her yeri elleyip bir güzel para gömünce corona yok ama nedense. Bak şu allahın işine.
Dostum ben gitmiyorum brni kimse alakadar etmez nasıl bunı başarıyorsunuz anlamıyorum naısl bi kafanız var

Hala sınavlar olmasın diye 40 takla atıyorsunuz. Size söylemek? Bütün gün evde kalıyorum. Bunu siz uygulasaydınız herhalde Coronanın çözülebileceğini anlardınız ki bahanenizde sınav olmamalı. Eğer sadece Coronadan korksaydınız, evde bile sınav olmayı kabul ederdiniz. Ama yok beyfendilerin Pabci keyifleri AVM keyifleri bozulmasın bilmem ne
...
Geçin bu işleri
Ağlanacak haliniz var.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Yapılması iyi olacak gibi şimdi olmazsak 1 ay sonra yine aynı muhabbetleri yapıyor olacaz burada sıkıntı olan şey 1. sınavların hemen ardından 2. sınavlar başlayacakmış hemen ardından dediğim süre 2-3 gün sonra max 1 hafta sonra eğer böyle bir şey olursa çok saçma olur

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bir de şöyle bir durum var:

Sınavda sadece ilk üniteler çıkacak. Bazı derslerde ilk 2 ünite gerisinde 1. ünite.
En kolay konular çıkacaksa sınav olsun bitsin neden bu kadar ısrar ediyorlar anlamadım.
1 saat bile çalışsalar konuyu öğrenecekler aslında.

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
589
...
Geçin bu işleri
Aga biz demiyoruz sınav olmayacağız, diyoruz ki haksızlık. Ortaokullar canlı derse girdiklerinde TAKDİR ama girmediklerinde TEŞEKKÜR veriyor hocalar. Nerde adalet adamlar seneye liseye geçecek OBP 100.
eee bize gelince yok bahane uyduruyorsunuz yok bilmem kurallara uymuyorsunuz yok coronadan korkmuyorsunuz. Yokyok yani.
#SınavYokHaksızlıkVar

Sınavda sadece ilk üniteler çıkacak. Bazı derslerde ilk 2 ünite gerisinde 1. ünite.
En kolay konular çıkacaksa sınav olsun bitsin neden bu kadar ısrar ediyorlar anlamadım.
Bize hepside 2. üniteden çıkacak.
Edebiyatın 2 ünitesi 100 sayfa yapar ??

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Dün nesneye dayalı programlamaya başladım PDF üzerinden. Hem teorik, hem de pratik götürüyorum birlikte. Çalışmamak için bahane aramaya gerek yok.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444

derslere hiç bakmayan birinin sadece 1. üniteleri bile halletmesi için en az 1 ay lazım.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Yapılmasında soru yok bence, sonuçta sadece 1 kasıma kadar olan konular çıkacak.