Dizi Bir filmin etkisinde kalmak (1 ay)

Bu konuyu okuyanlar

918273645GG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, Adventure Time dizisini 3 yıldır izliyorum ve hâlâ cartoonnetwork'te oynuyor, dört gözle bekliyorum başlamasını. 1 ay önce final bölümünü izledim. Çok üzülmüştüm bitmesine. Her zaman düşünüyorum, aklımdan çıkaramıyorum. Yatmadan önce, uyandıktan sonra, oyun oynarken film izlerken, çok fazla dizi ve film izlemem fakat bunu çok seviyorum. İzledikten 1 hafta sonrasına kadar neredeyse unutmuştum fakat tekrardan başladı. Neden tekrar başladığını da asla unutamam. Minecraft Bedrock sürümünü bilmeyen yoktur. Farklı platformlardan birlikte oynanabiliyor. Ve de bu sürümün mağazası var. İçinde her türlü eklenti var. Dünyalar, minigamesler, skinler vb. bir çok şey var. Fakat en iyisi mash-up pack dedikleri çizgi film ve animasyonları minecrafta uyarlamaları. Bu arada minecraft win 10 edition'u çekilişte kazandım. 3 paket var, bana en üst paket verilmişti. Bu pakette 1000 minecoins veriliyor. Bende düşünmeden direkt Adventure Time mash-up paketi aldım. Hiç sıkılmadan oynadım ve hâlâ oynuyorum. Sıkılmadan oynamamın sebebi ise kardeşlerimle birlikte role-play yapmam. Onlar crack indirdi. 2 kardeşim var onlar telefondan bende bilgisayardan oynuyorum. Zaman zaman finn, bmo , jake olup maceralarda çıkıyoruz. Yada buz kralı olup pvp yapıyoruz. Çok eğlenceli oluyor. Fakat bazenleri neden bitti diye düşünüyorum. Ve üzülüyorum yine. Sorudan çok kamyoncu hikayesi gibi olmuş kusura bakmayın. Ama bir türlü unutamıyorum. Nasıl unutacağım. Geçmesi için ne yapmalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Film i bilmem ama
Bir kişinin etkisinde kaldım etkisinden yetkimi kaldırdı

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Merhaba, Adventure Time dizisini 3 yıldır izliyorum ve hâlâ cartoonnetwork'te oynuyor, dört gözle bekliyorum başlamasını. 1 ay önce final bölümünü izledim. Çok üzülmüştüm bitmesine. Her zaman düşünüyorum, aklımdan çıkaramıyorum. Yatmadan önce, uyandıktan sonra, oyun oynarken film izlerken, çok fazla dizi ve film izlemem fakat bunu çok seviyorum. İzledikten 1 hafta sonrasına kadar neredeyse unutmuştum fakat tekrardan başladı. Neden tekrar başladığını da asla unutamam. Minecraft Bedrock sürümünü bilmeyen yoktur. Farklı platformlardan birlikte oynanabiliyor. Ve de bu sürümün mağazası var. İçinde her türlü eklenti var. Dünyalar, minigamesler, skinler vb. bir çok şey var. Fakat en iyisi mash-up pack dedikleri çizgi film ve animasyonları minecrafta uyarlamaları. Bu arada minecraft win 10 edition'u çekilişte kazandım. 3 paket var, bana en üst paket verilmişti. Bu pakette 1000 minecoins veriliyor. Bende düşünmeden direkt Adventure Time mash-up paketi aldım. Hiç sıkılmadan oynadım ve hâlâ oynuyorum. Sıkılmadan oynamamın sebebi ise kardeşlerimle birlikte role-play yapmam. Onlar crack indirdi. 2 kardeşim var onlar telefondan bende bilgisayardan oynuyorum. Zaman zaman finn, bmo , jake olup maceralarda çıkıyoruz. Yada buz kralı olup pvp yapıyoruz. Çok eğlenceli oluyor. Fakat bazenleri neden bitti diye düşünüyorum. Ve üzülüyorum yine. Sorudan çok kamyoncu hikayesi gibi olmuş kusura bakmayın. Ama bir türlü unutamıyorum. Nasıl unutacağım. Geçmesi için ne yapmalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)
karantina yaramamış sana.

Reaksiyon puanı
150
Daha üzücü bir şey yaşamalısın

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Hint dizilerine başla hiç bitmiyor ((=

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Uzun soluklu diziler izlerseniz unutursunuz belki.
Örneğin TWD.

918273645GG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu arada eklemeyi unutmuşum, Adventure Time : Distant Lands diye yeni bir serisi çıkacak fakat sadece BMO'nun maceraları konu alınacakmış. Biraz sevindim fakat daha da üzüldüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dizi veya filmle alakam yok sadece, kanallar arasında gezerken " a buda neymiş, izliyim bari" demem sonucu başladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve oyunuda vardı 2 oyununuda bitirdim.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Her ne seyrediyorsan düğmeye basıp kapadığında unutamıyorsan,sorun dizide değil senden kaynaklı.
Otur biraz düşün derim,seni dizi izlemeye bilinç altın zorluyor.
Duygusal yönden geçmişte canını sıkan,yada tam tersi hoşuna giden olay olduysa ,zihnin bu çizgi filimde sende bu gömülü olanı ortaya çıkarmaya çalışıyordur.
Yoksa adı üstünde filim bu kapat unut.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Ouvvvv baya izlemiştim bende onu. Sarı köpekte fenaydı :D

Cartoon network te yanılmıyorsam Megas XLR da gidiyordu :) Baya bakmıştım Bunada.

Hele Samurai Jack'i söylemiyorum.

Star wars serisini yarıya kadar izleyip bıraktım o kanalı.

Ama eskisi gibi kaliteli şeyler gitmiyor artık.

Hah Ben 10 unuttum baya güzeldi oda

TRXIE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben fear the walking dead' in tüm sezonlarını 4 günde bitirdim ve bitirdikten sonra acaba virüs yapabilir miyim diye düşünmeye başladım fakat bu fikirden vazgeçtim başka birinin virüs yapmasını bekleyeceğim.