Bir film arıyorum adını hatırlamıyorum?

Bu konuyu okuyanlar

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Bir ırk üstün özelliklere sahip genetik hastalıkları yok mükemmel insanlar ısmarlama gibi bişeyler birde normal insan ırkı var...Bu normal ırkın süper ırk kadar iyi olduğunu anlatan bi film..2 kardeş biri normal biri süper ırktan.Hatta filmde aklımda kalan kısımlarını yazmak istiyorum...
Sadece üst ırktan olanların çalıştığı büyük ve çok gelişmiş bi şirket var.Bu normal ırktan olan kardeş burada çalışmak istiyor.Bunun için üst ırktan biri gibi görünmesi gerekiyor.Ve üstün ırktan olan bir kişi trafik kazası geçiriyor bu üstün ırktan olanlar onu kendi aralarına tekrar almıyorlar.Bu üstün ırktan olan adamın retinasını, idrarını ve çeşitli şekillerde DNA ve kan hücrelerini kullanıp bu şirkette çalışıyor.Bir kere hata yapıyor.Şirkette alrmlar falan çalıyor normal olan birinin yasak bölgeye girdiği şeklinde falan garip olayların olduğu bir filmdi 2002-2006 arası bir yapım olduğunu hatırlıyorum.Bir şubat tatilinde Kanal D de izlediğimi hatırlıyorum ve bu filmi tekrar izlemek istiyorum fakat bulamıyorum...Yardımcı olursanız sevinirim...

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
güzel bi konusu var gibi.Filmin adını bulursan burdan paylaş.İzleyelim bizde :)

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ya sorma bi bulsam filmi...o zamnlar izlediğimde çok hoşuma gitmişti. :D neyse ben inanıyorum forumda bilen birisi vardır.

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şubatta İzledin Ve Şimdi Paylaşıyorsun!.. Allah Yardımcın Olsun :D

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Şubatta izlemedim yaklaşık 3-4 sene önce bi şubat tatilinde izledim... :D yeniden izlemek istiyorum...Ama filmi bulamıyorum :D o yüzden buraya yazdım zaten...Bilen birisi varmı acaba diye

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şubatta izlemedim yaklaşık 3-4 sene önce bi şubat tatilinde izledim... :D yeniden izlemek istiyorum...Ama filmi bulamıyorum :D o yüzden buraya yazdım zaten...Bilen birisi varmı acaba diye
3-4 sene ise sen gercekten unut.!!!!!!Olmadı Google Amcaya Danış:D

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
google da böyle paragraf şeklindemi yazmalıyım? :D hani googleda aratma şeklini bulamadım da...

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İçerdigi Önemli Kelimeleri yAz Samanlık da İgne Hesabı!

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
google amca da arama yaparsan bulursun gbi geliyor bana
ama dikkat et türkiye ye gelen filmlerin adları olmayacak şekilde değiştiriliyor
bir kaç isim gir bulursun merak etme
google amca ne güne duruyor

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
:D çok çok tşk ederim... :D
Uzun süredir arıyordum....

AnArChist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bazı filmler vardır konusuyla alır götürür insanı sürükler ve bir insanın istediği zaman neler başarabileceğinin kanıtır GATTACA

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şansına aykut :D (Bazen Samanlıkda Bile Olsa O igne Bi Şekilde Ayaga Batıyor!):D

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Bence şans değil "SDN" farkı :D :p (reklam yapayım azıcık) :D

yagmaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şahin k'nın cektigi bi film olabilir hani oradada bioloji genetik falan var

kerem erdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:confused1:arkadaşlar 2004 te digitürkte bi aksiyon filmi izlemiştim konusu şöyle.film 2 kişinin başıdan geçmektedir.(genç 20li yaşlarda biri ve 50 yaşlarında biri)bu ikisi başta sweatshirt dükkanı işletirler.sonra daha fazla para kazanmak için genç yaşlıyla beraber bir plan yapar.50 yaşındaki adam ölürse 1.000.000$ gibi bir parayı genç olan alacaktır fakat bunun için öncelikle sigorta şirketinin orta yaşlı adamın öldüğüne inanması lazımdır.yaşlı adam dişçidir aynı zamanda.ikisi bir plan yapar.yaşlı adam gay bara gidip orda kendisine benzeyen bir adam bulacaktır.kendisine benzeyen bir gay bulur ve onu muayhanesine götürmeye ikna eder.orda onu öldürür ve yakar.ama polisler duruma uyanır ve ikisi için büyük bir kaçış başlar.genç olan epeyce bi kaçar ama en sonunda o da yakalanır... filmde hatırladığım kadarı ile hollywood starlarını da kandırıyolardı bi sahnede:helpsmilie::helpsmilie: çok güzezel bi aksiyon filmiydi bu.adını bilmeyi o kadar isterim ki.arkadaşlar nolur yardım edinnnn:tongue:

---------- saat 19:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:43 eklenmişti ----------

arkadaşlar 2004 te digitürkte bi aksiyon filmi izlemiştim konusu şöyle.film 2 kişinin başıdan geçmektedir.(genç 20li yaşlarda biri ve 50 yaşlarında biri)bu ikisi başta sweatshirt dükkanı işletirler.sonra daha fazla para kazanmak için genç yaşlıyla beraber bir plan yapar.50 yaşındaki adam ölürse 1.000.000$ gibi bir parayı genç olan alacaktır fakat bunun için öncelikle sigorta şirketinin orta yaşlı adamın öldüğüne inanması lazımdır.yaşlı adam dişçidir aynı zamanda.ikisi bir plan yapar.yaşlı adam gay bara gidip orda kendisine benzeyen bir adam bulacaktır.kendisine benzeyen bir gay bulur ve onu muayhanesine götürmeye ikna eder.orda onu öldürür ve yakar.ama polisler duruma uyanır ve ikisi için büyük bir kaçış başlar.genç olan epeyce bi kaçar ama en sonunda o da yakalanır... filmde hatırladığım kadarı ile hollywood starlarını da kandırıyolardı bi sahnede:helpsmilie::helpsmilie: çok güzezel bi aksiyon filmiydi bu.adını bilmeyi o kadar isterim ki.arkadaşlar nolur yardım edinnnn:tongue:

maiwesiyah

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bir ırk üstün özelliklere sahip genetik hastalıkları yok mükemmel insanlar ısmarlama gibi bişeyler birde normal insan ırkı var...Bu normal ırkın süper ırk kadar iyi olduğunu anlatan bi film..2 kardeş biri normal biri süper ırktan.Hatta filmde aklımda kalan kısımlarını yazmak istiyorum...
Sadece üst ırktan olanların çalıştığı büyük ve çok gelişmiş bi şirket var.Bu normal ırktan olan kardeş burada çalışmak istiyor.Bunun için üst ırktan biri gibi görünmesi gerekiyor.Ve üstün ırktan olan bir kişi trafik kazası geçiriyor bu üstün ırktan olanlar onu kendi aralarına tekrar almıyorlar.Bu üstün ırktan olan adamın retinasını, idrarını ve çeşitli şekillerde DNA ve kan hücrelerini kullanıp bu şirkette çalışıyor.Bir kere hata yapıyor.Şirkette alrmlar falan çalıyor normal olan birinin yasak bölgeye girdiği şeklinde falan garip olayların olduğu bir filmdi 2002-2006 arası bir yapım olduğunu hatırlıyorum.Bir şubat tatilinde Kanal D de izlediğimi hatırlıyorum ve bu filmi tekrar izlemek istiyorum fakat bulamıyorum...Yardımcı olursanız sevinirim...

bu filmi izlemiştim çok güzel filmdi, hatta genetik olarak sağlıksız olan genç kalp hastasıydı, fişliyorlardı insanları

erdemc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet film bulunmuş :) bende tv de izlemiştim tavsiye ederim herkese. uma thurman'ın da filmde rol alması benim için yeterince ilgi çekici olmuştu :)

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Benden önce davranmışlar güzel bir film değildi sonunca adam sobada... gerisini merak eden izlesin.Madem google kadar hızlıyız bende aradığım bir filmi sormak isterim.
Cine5 şifreli zamanlarında şifre koymadan bir sahnesini izlemiştim.

Sahne şöyle; bir adam ormanda tek başına yürüyor, ona doğru gelen atlı kovboyların karşışına çıkıyor ve bir konuşma sonrası herkes silahlarını çekiyor .Fakat bizim tek adam uzun kovboy elbisesinin altından 2 tane MP5 cıkartıyor, lazerleride acıktı yanlış hatırlamıyorsam.Yani zamanda yolculuk yapılan bir film sanırım.Sonrada şifre girdi.Bu sahneden çıkartacak varmı.

crt744

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rica etiyorum bana da yardımcı olun
arkadaşlar bende bir film arıyorum ve ben bi kaç senedir arıyorum bide şansımı internette deneyeyim.

tatile giden bir aile var
benzin alırken görevli oraya gitmemeleri gerektiğini söylüyo bunlar yinede gidiyo
uçan daireler felan görüp kaza yapıyorlar
beyaz bir duman çıkıyo fakat hepsi evde uyanıyo
yaşadıklarını hatırlayamıyolar
fakat arkadaki çocuğn kamerası açık kalıyo
siyah takım elbiseli adamlar geliyo
delil var mı yok mu diye
film bu aile ile siyah giyen uzaylı ajanlar arasında geçiyo
sonra bunlar bi adamın evine sığınıyo
ev tam teşekküllü bu ajanlardan muhafaza için tasarlanmış bir malikane

konu gayet açık ama aklıma gelmiyo bi türlü ismi
bi yerdede rastlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

wardevil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim aradıgım film bi gençlik filmiydi. bi idda yı kaybeden gençın üzerine kurulu bi filmdi sanırım iddayı kaybettigi icin arkadaşları tarafından, ders calışma cezası almıştı bi sahnesinde tırmanıyken polise yakalanma korkusuyla suya düşmüştü..
Ve net hatırladıgım bi yeri daha vardı kız buna ders calıştırmak icin söz vermişti fakat bana aşık olmama koşulu ile demişti kız pek ilgi gören tipten degildi hatta arkadaşları o kızla görüşüyomusun yoksa filan yaptıgında hayır onunla ne işim olur demişti kızda bunu duymuştu sonrasındada kızdan gidip özür dileyecekti sanırım... cok sacma bi tarif ama bu film lazım bana yardımcı olabilirmisiniz :crying:
Şimdiden Çok teşekkürler...

Damalis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradığım film genç bir çift var eski bir eve taşınıyorlar ailesinden mi miras kalmış yoksa kendilerimi almış hatırlamıyorum fakat evin bulunduğu kasabadakiler o eve taşıdıklarını duyunca şaşırıyorlar ve olaylar başlıyor evde kocası tamir yaparken birilerini görmeye başlıyor o sırada kadın hamile olduğunu öğreniyor evdeki hayalet yada ruh diyim kadına bişey yapmıyor ve kadın bunu araştırmaya başlıyo geçmişte zenci bir kadın bebeğiyle birlikte o evde öldürülmüş bunun ortaya çıkmasını ve mezarlarını bulmasını istiyor sanırım hatırladıklarım bukadar tekrar izlemeyi çok istiyorum bulursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim