Bir Erkeğin Asla Hayır Diyemeceği 3 Şey ! ( Sizcede Böyle mi ? )

Silence

Dekan
Onursal Üye


Erkekler çekici fiziğe sahip bayanlardan hoşlansalar da ilk planda gelen kadındaki sıcaklık ve gülümsemedir. Doğal bir gülümsemeye hiçbir erkek hayır diyemez. Paylaşmayı seven ve erkeğini dinleyen onunla samimi ilişkiler kuran kadınlar her zaman tercih edilen kadınlar olmuştur.


Sıcak bir gülümseme

Gülümseyen, kendine güvenen ve eğlenceli bir kadının erkeğin dikkatini çekmesi kolaydır.

Çoğu kadın gülümsemesinin erkeğin hakkında yanlış düşünmesine neden olacağından korkar. Kadınlar, güvenli yakınlaşma anında, istemeyerek yanlış mesaj göndermekten ve karşısındakinin onu kırmasından korkar. Ek olarak, gülümseme karşılık verme olarak da kabul edilebilir.

Dinleyen kadınlar

Erkekler nadiren de olsa dinlenilmek ister. Onların ihtiyacı olan sadece birkaç dakika dinlenilmektir. Çoğu erkek konuşmayı yüzeysel tutmak için kısa konuşur, oysa kadınlar Onlar karşısındaki kadını dinleyerek tanıyacağını düşünür.

Eğer kendilerini gözlerinin içine bakarak tüm dikkatiyle onu dinleyen bir kadınla karşılaşırlarsa bunu kendisini etkilemek için yaptığını düşünür. Kadın onu dinlemeye devam ediyorsa çok fazla konuşmaz. Bu tür kadınlar erkeklerin ilgisini çekmez ve evlenilmeyecek kadınlar arasında yer alırlar.

Seksi bir elbise..

Herkes erkeklerin ilk görsel olarak etkilendiğini bilir ancak bazen kadınlar erkeklerin görmek istediklerini nasıl göstereceklerini unutur. Doğru giyinilerek bir erkek hipnotize edilebilir. Kadınlar sadece bununla mükemmel kadınlar farkedilir korkularının üstesinden gelebilirler. Mükemmeliği unutun. Eğer gerçekten hoşlandığınız erkek tarafından farkedilmek istiyorsanız renkleri, elbise ve kıvrımları düşünün.

Erkekler yumuşak ve kaliteli kıyafetler giyen kadınlardan hoşlanır. Erkekler için pantolon giyen ya da rahat elbiseler içindeki kadınlar seksi değildir. Böyle giyinen kadınların etkileyici küpeleri ya da uzun saçları yoksa görmezler bile. Güzel hatta kırmızı ağırlıklı giyinmiş bir kadınla konuşmak erkeklerin seksi düşünmesine neden olur. Kadınsı hafif kumaştan hazırlanan bir elbise, kadınların hayal edemediğinden çok daha çekicidir.

Bir önceki yazımız olan Flört Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde flört, flört etmek ve flört hareketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

http://www.haberabone.com/saglik-kadin/bir-erkegin-asla-hayir-diyemeyecegi-3-sey-h36998.html
 

WebNick

Profesör
Bu maddelere çekici bir fiziğide eklersek ;

4-4 lük : Vaaav bulursan kaçırma. Ama nerdeee ? :w00t::tt1:
4-3 lük : Allahtan belanımı istiyorsun. Daha iyisini bulamazsın. Kap Kap. :cool::yes:
4-2 lük : Kaderinmiş de rıza göster. Yoksa elindekinden de olursun haaa. :huh:
4-1 lük : Ne yapacaksın be dostum. Elalemde o da yok. Elindekiyle yetin :crying::eek:hmy::hammer:

4-0 lık : Neee!:scared: Nefes alsın yeter mi diyorsun. Sana diyecek söz kalmamış :devil2::mrgreen::D
 

technomind

Profesör
Onursal Üye
Sıcak bir gülümsemeye asla hayır diyemem yalan Yok ...


Beni en çok insanın gülüşü etkiler... gülüşüyle nasıl bir insan olduğunu belli eder...
 

Kurşun Kalem

Profesör
Kadın olması yeteri kadar çekicidir :w00t:

Her kadının farklı çekici yönleri vardır. Bunları sınırlamak mümkün değil. Kadına göre erkeğe göre ayrımından çok iyi bir insan olması olarak genellemek daha uygundur.
 

Mai Nai

Guru
Onursal Üye
Kadın dediğin esmerdir, kadın dediğin kızıldır yada kadın dediğin kumraldır.

Heh işte hayır diyemeyeceğim 3 şey ahahaha:D
 

SiegFrieD

Üyecik
Gülümseme lazım somurtan bir kadın çok tehlikelidir ama benim en önemli kriterlerimden birisi KOKU.Güzel kokmadıktan sonra istediği kadar seksi giyinsin nafile.Şu parfüm denilen şeyi kullansınlar.Bizim için de geçerli tabii ki bu.
 
Üst