Bir Efsane daha geri dönüyor: Mafia 2

alperveli

Profesör

2002 yılı içerisinde oyun dünyasına bomba gibi düşen ve kendine sıkı bir hayran kitlesi oluşturan Mafia efsanesinin devam edeceği ve Mafia 2'nin yolda olduğu Take Two firması tarafından açıklandı. www.usk.de sitesinde yazan haberde Take Two firmasının, Almanya'da yapılacak olan Leipzig oyun fuarında resmi açıklamayı yapacağı belirtildi. Ayrıca Leipzig fuarında Mafia 2 ile ilgili ilk videoların döneceğine de kesin gözüyle bakılıyor.


Henüz bir resmiyeti olmasa da Mafia 2'nin PC dışında PlayStation 3 ve Xbox 360 için de piyasaya sürüleceği belirtiliyor. 3 platformda da ses getireceğine kesin gözüyle bakılan Mafia 2 için oyunseverlerin yapması gereken tek şey önümüzdeki hafta Take Two firması tarafından yapılacak olan açıklamayı beklemektir.

KAYNAK
 

ExCeLLeNT

Dekan
Hayatımda mafia gibi oyun oynamadım ya.İnsanın sigara içmediği halde sigara içesi özellikle marlboro içesi geliyor.Bir şaheser, kült, oyun değil film ya adamlar resmen film yapmışlar aksiyon sahnelerini bize oynatıyorlar birde kurtlar vadisi yaması ya da türkçe yama ile oynarsanız işte o zaman tadından yenmiyor hele müzikler sorrow and church müziği falan(hani kilisede herkesi öldürünce çalan müzik piyanoyla çalınan hüzünlü müzik)10 üzerinden 1000 bir oyun.
 
Üst