Bir E-Ticaret Sitesi Daha Kapandı - Yeterkiiste.com

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Ülkemizde ardı arkası kesilmeyen e-ticaret sitesi kapanmalarına bir tanesi daha eklendi. Bu defa hangi internet mağazası kepenkleri indirdi?

E-ticaret sitelerinin birer birer kapılarını kapatmasına alıştık. Weblebi.com'la başlayan kapanmalar, Estore'la devam etti ve birkaç küçük firmandan sonra şimdi de Teknopazar Teknoloji, Yazılım ve Elektronik Pazarlama A.Ş. tarafından işletilen Yeterkiiste.com isimli sanal mağaza, dün itibariyle faaliyetine belirsiz bir süreliğine ara verdiğini duyurdu.

Önceki Siparişler Ne Olacak?

İnternet sitesi, 23 Ocak 2009'a kadar verilmiş siparişlerden müşterilerine ulaşmamış olanlar varsa da bu ürünlerin yolda olduğunu belirtiyor. Yani sizi, bir sanal mağazanın zamanında yaptığı gibi, bankaya yönlendirerek uğraştırmıyor. Bunun haricinde ise çok da derinlikli bir açıklama, firmanın internet sitesinde bulunmuyor.

Bilgi için: Yeterkiiste.com
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ilk defa duyuyorum ismini isminde hayir yokki kapansa ne olur kapanmasa ne olur

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ilk defa duyuyorum ismini isminde hayir yokki kapansa ne olur kapanmasa ne olur

Teknopazar Teknoloji, Yazılım ve Elektronik Pazarlama A.Ş. bir İş Bankası kuruluşudur. Yani İş Bankası var arkasında....Fakat Türkiye'nin en büyük bankası da kriz önlemi almak zorunda kaldı.

İsmini duymaman sanırım senin eksikliğin..

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yapılan resmi açıklama tam olarak şöyle:

Sayın Müşterilerimiz,
Türkiye'nin en dürüst ve en güvenilir sanal mağazalarından biri olan www.yeterkiiste.com, Kasım 2005'den beri siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bugüne kadar ticari faaliyetini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde sürdüren Şirketimiz, her geçen gün müşteri sayısını artırmış ve kaliteli hizmet verme anlayışı çerçevesinde www.yeterkiiste.com markasının arkasında durmuştur. Ancak, Şirketimiz bugüne kadar özverili bir şekilde yürütmekte olduğu sanal mağazacılık faaliyetlerini, 23 Ocak 2009 tarihi itibarıyla belirsiz bir süre durdurmak zorunda kalmıştır.
Bugüne kadar sitemizden alışveriş yaparak bizlere güvenen ve destekleyen siz teknolojisever tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Teknopazar A.Ş., sanal mağazacılık dışında diğer iştigal konusundaki alanlarda çalışmaya devam edecektir.
Saygılarımızla,
Teknopazar Teknoloji, Yazılım ve Elektronik Pazarlama A.Ş.

İletişim Bilgileri:
Telefon: 0 212 355 24 55 (Hafta içi (08:00-17:00))
E-posta: [email protected]
Not: Geçmiş dönem siparişleriniz ve sorularınız için yukarıda yeralan iletişim bilgilerini kullanmaya devam edebilirsiniz. 23 Ocak 2009 tarihine kadar verilmiş, ancak henüz teslim edilmemiş olan siparişlerde sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırılacaktır

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
ekonomik krizde internet üzerinden önlem almak bana pek akıllıca gelmiyor aslında. Maliyetleri en düşük mağza şüphesiz internet mağzasıdır. Belkide kapanma sebebi talep olmayışıdır nihayetinde bu yönde birçok site var ve özel bir kampanya yapılmadığı sürece başka bir siteden alışveriş yapmış birini kendi sitenize çekmeniz zor. Güven sağlama meselesi olabilir.

Phaleros

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Büyük şirketlere baktığımızda ya çalışan çıkartırlar aynı bölümlerle/departmanlarla çalışmaya devam ederler, ya da bölüm kapatırlar, iş yükünü aralarında bölüşürler.

Eğer çalışanların maaşlarını ödemek, kazançtan daha fazlasına maloluyorsa kapatmaları gerçekten normal.

1-2 oyuncu kalacaktır pazarda bu kriz sonrasında.yakında belki de gedikgross için de böyle bir haber çıkar..

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
zaten çoğu şey piyasadan pahalıydı...

resimadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu tip sitelerde ürünler çok pahalı fiyatları güncellemeye bile üşeniyorlar sipariş veriyorsun stokta olmuyor haber bile vermiyorlar oturdukları yerden müşteri gelsin diye bekliyorlar çokda iyi oluyor kapansınlar iyi olan kazansın piayasada kalsın

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
bu site çok dandikti. İş bankası müşterilerine mal satmaya çalışıyorlardı. Siteyi girip dolaşmıştım. Beğenmemiştim...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ben de ilk defa duydum bu siteyi. Ne diyelim hayırlısı olsun. Zor bir durum...