Bir "Direk" dikme vakası

Bu konuyu okuyanlar

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selamün aleyküm beyler.

Bundan 3 hafta önce Superonline'dan 32 TL'ye 4 MBPS hızlı interneti aldık. Öbür gün eve geldiler ve direğin bize biraz uzak olduğunu, 1 tane direk dikmelerinin gerektiğini söyleyip gittiler. 1 hafta oldu ses seda yok tabii ki. Bizde Turk Telekom'u arayıp direk dikme talebi oluşturduk fakat 2 hafta geçti hala bir şey demediler. Bıktım artık.
Bende Turk Telekom CEO'suna Instagram üzerinden mesaj attım. Bana bir mail adresi verip buraya yaz sana yardımcı olurlar yazdı. Mail'i attım ve 5 dakika bile geçmeden arayıp "Siz bunları söylemişsiniz doğru mu?" diyip doğruladılar. Ardından bana "Dilekçe vereceğiz ve ne kadar süre süreceğini size arayıp söyleyeceğiz" diyip kapadılar. Bugün yine aradılar ve "Biz dilekçeyi verdik, cevap bekliyoruz" dediler. Attığım mail'de sert bir şekilde direği dikmeleri için her yere şikayet edeceğimi belirttim.

Sorum şu beyler; bunlar sizce ne kadar sürede dikerler bu direği? Ocak'tan itibaren fiyatlar artıyor ve ben, bana tabiri caizse "geçirmelerini" istemiyorum o fiyatı.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
min 2 maks 6 ay kimi yerler yılıda görüyor.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Neyin günceli hocam ne demesini bekliyorsunuz forumdaki tt hakkında en bilgilendirici yorumları yapıyorum zaten.

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Neyin günceli hocam ne demesini bekliyorsunuz forumdaki tt hakkında en bilgilendirici yorumları yapıyorum zaten.
Burada elektrik direği var hocam. Sordum Turk Telekom'a elektrikçi bağlayabiliyormuş kabloyu. Bildiğin kablo satan yer var mı internette? Alıp kendim bağlıyacağım.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Burada elektrik direği var hocam. Sordum Turk Telekom'a elektrikçi bağlayabiliyormuş kabloyu. Bildiğin kablo satan yer var mı internette? Alıp kendim bağlıyacağım.

Cat6 kablo yazın bi sürü yer çıkar