Bir Derdim Var!

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Ha bu konuyu yine gördüm fırsat bu fırsat hemen yazayım :) mor ve ötesi seven arkadaşlar dream tv patlıcan konserlerini yayınlıyor şu an mor ve öetesi sahnede izleyin ;) :D

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
emelden dedi ki:
Son zamanlarda rahatsız olduğum bir konu var özellikle yeni üyeler yani tabiri caizse üyecikler.(Sakın hemen kızmayın genellemek istemiyorum tabi ki ama son zamanlarda olunca) Özel mesaj atıp ''sohbet etmek istermisin?'' tarzında mesajları oluyor. Anca gülüyorum bu insanlara. Arkadaşlar sohbet etmek için epey bir site var yanlış yerdesiniz! Tabi ki burda arkadaş olup muhabbet ettiğim insanlar var ama dışarıdan pat diye gelip anında mesaj attıkları zaman |) Ben bu konuyu tabi ki yöneticilerimize de bildirebilirdim ama istedim ki yeni gelenlere de örnek olsun. ;)
Derdimi anlatabildiğsem ne mutlu bana (A)

gereksiz reklam kokan hareketler.... dikkat çekmek için açılmış bir konu diye düşünüyorum (A)

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
seçiL dedi ki:
emelden dedi ki:
Son zamanlarda rahatsız olduğum bir konu var özellikle yeni üyeler yani tabiri caizse üyecikler.(Sakın hemen kızmayın genellemek istemiyorum tabi ki ama son zamanlarda olunca) Özel mesaj atıp ''sohbet etmek istermisin?'' tarzında mesajları oluyor. Anca gülüyorum bu insanlara. Arkadaşlar sohbet etmek için epey bir site var yanlış yerdesiniz! Tabi ki burda arkadaş olup muhabbet ettiğim insanlar var ama dışarıdan pat diye gelip anında mesaj attıkları zaman |) Ben bu konuyu tabi ki yöneticilerimize de bildirebilirdim ama istedim ki yeni gelenlere de örnek olsun. ;)
Derdimi anlatabildiğsem ne mutlu bana (A)

gereksiz reklam kokan hareketler.... dikkat çekmek için açılmış bir konu diye düşünüyorum (A)
ben öyle düşünmüyorum.rahatsız olmasa böyle bir konuyu insan gündeme getirmez.ceza konusuna gelince maksat gırgır olsun kimsenin bayanlara ceza vermeye hevesle değil.onlar dünyanın en tatlıları bence...

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8

Arkadaşım neyin reklamını yapıcam kendimin mi? Ve niye yapıcam benim reklama ihtiyacım yok ki :D Kaset mi çıkarıcam, film mi çekicem yoksa millet vekili mi olucam. Allahıma çok şükür çok severek yaptığım bir işim var.Komik duruma düşme bence ;)

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Runal mor ve ötesi bir derdim var'ın başka versiyonu varmı abi onu bi araya sıkıştır ;) kulağımızın pası silinsin..

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emel sana katılıyorum.çok saçma bir düşünce ortaya attılar,sen aldırma onlara..

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeni üyelerden biraz dert yanmıştı arkadaş bazılarıda reklam kokuyor dedi..konu buradan geliyor..

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Bu kadın mılletı nıye anlaşamaz bulundukları ortamda ılla kavga etmelrımı gerekır raıtıng acısından ıyı olur aslında bak secıl emel senın ıcın hıc ıyı seyler konusmadı mesala secılde orada burda senın aleyhıne atıyor emel benden solemesı bakın ben sevmem boyle seylerı mırrmırrr... (&)

fire

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sende yangina benzine gidiyorsun bakıyorum tuğba.aferin sana..

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
warkortali dedi ki:
Runal mor ve ötesi bir derdim var'ın başka versiyonu varmı abi onu bi araya sıkıştır ;) kulağımızın pası silinsin..

[flash=300,80]http://media.imeem.com/m/2e_o6eQz-i/aus=false/[/flash]

Son mesajlar