Soru Bir Bilgisayarı 4.kez Garantiye Gönderirsem Garantisi Bitmediği Takdirde Değişim ve ya Para İadesi Alabilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

DeLiHaTiP55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle ben geçen sene hatta yaklaşık 1 yıl 2 ay olmak üzere belki de olmuştur Teknosadan Asus marka bir gaming laptop almıştım işte bu almış olduğum bilgisayar 5-6 ay oldumu tam emin deilim ama fanlarında bir sıkıntı çıkmaya başladı bende servise gönderdim ilk gidişinde test yapıp yollamışlar ikincisinde de içini açıp fanı değiştirmişler
ondan sonra üçüncü kez yolladım bi yavaşlama ve fps sorunundan dolayı bu seferde format atıp yolladılar bende daha bu sabah 3. veya ondan sonraki gönderimler içerisinde
eğer değişim talebinde bulunursak değiştirebileceklerini veya para iadesi yapabileceklerini duydum daha 1 sene garantisi var laptopın eğer tekrar bozulursa böyle bir talepte bulunabilirmiyim veya bulunursam talebim kabul edilirmi bu konuda sizden bilgi almak için bu konuyu açtım
Not:yazım ve noktalama işaretlerine pek dikkat etmedim bide Dizüstü Bikgisayar / notebook / Laptop konusuyla fazla bi ilgisi yok başlık bulamadığım için yazdım Hatalarımm için kusura bakmayın
Şimdiden Yapacağınız yardımlar için teşekkürler

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Bence bilgisayar onarılmayacak bir seviyede bozulursa ancak değişim yaparlar onun haricinde çok zor.

DeLiHaTiP55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence bilgisayar onarılmayacak bir seviyede bozulursa ancak değişim yaparlar onun haricinde çok zor.
benim kuzenimde olmuş ordan duydum omnun için sordum neyse bidaha bozulursa talepte bulunurum çok da önemli deil yine de teşekkürler

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bir yıl içinde dört defa garanti süresi boyunca 6 defa aynı arızayı vermesi durumunda iade veya değişim hakkı bulunuyor..

judger90

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Kendi tercih edeceğiniz iade ya da değişim hakkınız olur ancak satın aldığınız yer büyük ihtimalle bu hakkınızı kullandırmamaya standart tamirle ürünü size tekrar vermeye çalışacaktır. Ancak hakem heyetiyle sorun çözülebilir