Dizi Bir Başkadır Dizisini Beğendiniz Mi?

Bu konuyu okuyanlar

ahmetdeniz1990

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Selam sevgili forumcular, size bir sorum var. Bir Başkadır isimli netflix dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?? Ben daha yeni izledim ama herkes kadar beğenebildim mi diziyi bilmiyorum. Bazı noktalarda oldukça sığ buldum. Sizin görüşleriniz nedir?

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Öncelikle bence bir millet olarak herhangi bir olayı abartmakta çok başarılıyız. TV kanallarında bile Netflix dizisi konuşulur oldu. Yılda kaç bin insan sinema televizyondan mezun oluyor fakat hiçbirine bir fırsat tanınmıyor. Sadece eş dost ve çok keskin sınırları çekilmiş oyuncular Türk dizilerinde oynuyor, yapımcılığını üstleniyor ve yönetiyor. Her neyse dizinin içeriğinden bahsetmek gerekirse bana bazı yerler gerçeği yansıtmaya yönelik bile olsa çok çarpıtılmış geldi ve karakterlerin sürekli bazı yerlerde karşılaşması bir yerden sonra Deus Ex'e ( video oyunu olan ) kaçıyor ama haklarını yememek lazım karakterler gerçekten çok iyi işlenmiş. Sinematografik olarak da eski dönem Türk sinemasını andırması çok hoş. Sezon finali ile birlikte dizi şahsen Şahsiyetle yarışacak duruma getiriyor diziyi. Benim bu diziye puanım 10 üzerinden 7. ( 8 alamamasının sebebi bazı abartı sahneler ve yazarın bize herkese eşit değil sadece beli bir karakter topluluğuna daha çok empati kurdurtmak için çabalaması. )