Bir babaya nasıl yeni bir internet aldirilir?

Merhabalar,babama nasil internet aldiririm su anda faturalarimizin cok gelmesi ise kotali kullanmamaiz babami nasil sinirsiza gecmeye ikna edebilirim?

enes.wtp

Asistan
Bakmam lazim birde benim teknik detaylara ihtiyacim yok babama nasil aldiriim onu ogrenmek istiyorum :)
@_Zaur_ çok doğru söyledi...

Senin altyapının desteklemiyor ise saçmalık olur. Ping'in direkt olarak download hızı ile ilgisi yok, altyapınız ve interneti kullanan anlık cihazlar.

Babanın telefon, annenin telefon, abin/ablanın telefonu derken akıllı televizyonların çektiği internet bile ping yüksekliğine sebep olur. NetCut programını indir ve gereksiz cihazların hızını düşür, interneti kes.

Taahhütlü de bir internete geçme.

@_Zaur_ çok doğru söyledi...

Senin altyapının desteklemiyor ise saçmalık olur. Ping'in direkt olarak download hızı ile ilgisi yok, altyapınız ve interneti kullanan anlık cihazlar.

Babanın telefon, annenin telefon, abin/ablanın telefonu derken akıllı televizyonların çektiği internet bile ping yüksekliğine sebep olur. NetCut programını indir ve gereksiz cihazların hızını düşür, interneti kes.

Taahhütlü de bir internete geçme.
Netcut indirdim setupini simdi acarken windows sizi korudu diyip acamiyor

chadduman

Üyecik
Bakmam lazim birde benim teknik detaylara ihtiyacim yok babama nasil aldiriim onu ogrenmek istiyorum :)
İlk önce altyapınızı bir kontrol edin bunun için İSS'lerin kendi sitelerinde altyapı sorgulama hizmetleri var. Eğer altyapınız Adsl2+ veya VDSL destekliyorsa ilki için 24mbit'e kadar ikincisi için ise 100mbit'e kadar hizmet alabilirsiniz.

Son mesajlar