Bir Afgan'ın 12 Temmuz'da Attığı Twit

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
E7h8vizXEAID09d.jpg

Bu ne şimdi bu ?

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
gelsinler de görsünler hem korkularından gelip Türkiyede saklanıyorlar
hem de koskoca Türkiye Cumhuriyetine kafa tutuyorlar biz onlar gibi korkar değiliz evelallah Allah başa vermesin ama biz bir savaş esnasında ülkemizi savunuruz o korkak mülteciler gibi başka ülkelere kaçmayız
hele bir gelsinler geldikleri gibi kelleleri gövdelerinden ayrılır 15 temmuzda fetöye indirdiğimiz darbeyi afganların üstüne indirmeyi de biliriz
hele bir gün gelsinler istanbulda darbe yapsınlar çıkıp istanbula gitmezsem namerdim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
gelsinler de görsünler hem korkularından gelip Türkiyede saklanıyorlar
hem de koskoca Türkiye Cumhuriyetine kafa tutuyorlar biz onlar gibi korkar değiliz evelallah Allah başa vermesin ama biz bir savaş esnasında ülkemizi savunuruz o korkak mülteciler gibi başka ülkelere kaçmayız
hele bir gelsinler geldikleri gibi kelleleri gövdelerinden ayrılır 15 temmuzda fetöye indirdiğimiz darbeyi afganların üstüne indirmeyi de biliriz
hele bir gün gelsinler istanbulda darbe yapsınlar çıkıp istanbula gitmezsem namerdim
Affedersinde öyle kolay değil o iş.Terröristlerin çoğu üst düzey eğitimli neredeyse.Mühimmatları tam.Destekleri tam.Bu sefer öyle tankın altına yatmayla vesaire olmaz.Tek bir çözüm var oda mültecileri gönderip,sınırı kapatmak.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Ya he! 12 yaşındaki kıza sulanacak kadar karaktersiz heriflerin yaptığı açıklamaya bak! Mızrakla mı yapacaksın o isyanı he?

Düzenleme: Yorumu yaparken konudaki Afgan arkadaşa sinirliydim, şimdi düzenleme yapayım. :D Bu arkadaşın bu düşünceye kavuşması bizim suçumuzdur. Bu medeniyet düşmanlarıyla 2021 yılında uğraşıyor olmak ise bizim ne kadar düştüğümüzün de bir göstergesidir. Adamların gözlerinde enayi olmuşuz artık.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Ya he! 12 yaşındaki kıza sulanacak kadar karaktersiz heriflerin yaptığı açıklamaya bak! Mızrakla mı yapacaksın o isyanı he?
Araplardan ne beklersin ki "DiN KarDeŞiMiz"
Adamlar Allah'ı unutmuş.Sen nediyorsun ?
Tarih yalan söylemez.Araplar her zaman Osmanlı'ya ihanet etmiştir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amaa,hâla 30 Milyon Dolar Hibe veriliyor ?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Tarih yalan söylemez.Araplar her zaman Osmanlı'ya ihanet etmiştir.
Siyaset kategorisinde olsaydı keşke konu. :D Eder tabii ki! Kim olduğu belli olmayan bütün köpekleri sokuyorlar sınırdan! Hakaret etmeme konusunda sınırlardayım fakat köpek işte, köpek tatlı bir şeydir sonuçta. Değil mi? :) Bunlar orman da yakar, İstanbul'u da yakar, kadın da taciz ederler. Neyseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Forumda yazdığım son mesaj olmaması için durayım burada ben. :D

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Affedersinde öyle kolay değil o iş.Terröristlerin çoğu üst düzey eğitimli neredeyse.Mühimmatları tam.Destekleri tam.Bu sefer öyle tankın altına yatmayla vesaire olmaz.Tek bir çözüm var oda mültecileri gönderip,sınırı kapatmak.
dostum ben aşırı gaza geldim ?

Olsun biz Allaha sığınırız ve savaşırız
sonuçta zaferi de veren o mağlubiyeti veren de o

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
dostum ben aşırı gaza geldim ?

Olsun biz Allaha sığınırız ve savaşırız
sonuçta zaferi de veren o mağlubiyeti veren de o
Öyle olmuyor dostum,ülkemizde silahlanma bile çok az.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Öyle olmuyor dostum,ülkemizde silahlanma bile çok az.
Hz.Muhammed (s.a.v) döneminde yapılan bedir savaşında 300 kişilik müslüman ordusu 1000 kişilik müşrik ordusunu Allah' ın izniyle yenmişti
Bu da öyle onlar bize çar bombası atsa bile eğer Allah bizim kazanmamızı isterse biz kazanırız
o yüzden yapılan bütün işlerden önce Allaha sığınmak gerekir

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Hz.Muhammed (s.a.v) döneminde yapılan bedir savaşında 300 kişilik müslüman ordusu 1000 kişilik müşrik ordusunu Allah' ın izniyle yenmişti
Bu da öyle onlar bize çar bombası atsa bile eğer Allah bizim kazanmamızı isterse biz kazanırız
Yav,hocam yanımızda peygamber mi var ?
Allah isterse olur ama azim gerek.
Çoğu kişi silahtan korkar ??

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Karşı taraf da Allah'a sığınsın o zaman. Ne dersin? 2 taraf da Allah'a sığınırsa ''bug'' mı olur? :D Din işlerinin devlet işlerine karışmaması bu yüzden önemli işte. Mantıktan çıkılıyor sonra.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Ve koruma amaçlı silah bulundurmak bence kötü değil.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Tamam.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Son düzenleme:

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Karşı taraf da Allah'a sığınsın o zaman. Ne dersin? 2 taraf da Allah'a sığınırsa ''bug'' mı olur? :D Din işlerinin devlet işlerine karışmaması bu yüzden önemli işte. Mantıktan çıkılıyor sonra.
Ben afganlılardan bahsetmiyorum teröristler vs türkiyeden bahsediyorum
dikkatli oku

Yav,hocam yanımızda peygamber mi var ?
Allah isterse olur ama azim gerek.
Çoğu kişi silahtan korkar ??
niye sadece peygamberlerin mi duası kabul olur
ayrıca dediğin doğru sonuçta tedbir bizden taktir Allahtan değil mi
böyle bir söz var

@mb14 sen hiç müslüman terörist gördün mü
eğer müslümansa terör yapmaması gerek

Son düzenleme:

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Herkes sokağa çıkarız felan diyor da TSK arkamızda olmazsa asker ve halk arasında arbede çıkar sonra onuda darbe girişimi diye millete yuttururlar.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
@mb14 sen hiç müslüman terörist gördün mü
Müslüman görmedim şimdiye kadar. :D Müslüman olduğunu söyleyenleri gördüm ama.
Ben afganlılardan bahsetmiyorum teröristler vs türkiyeden bahsediyorum
dikkatli oku
Üzgünüm fakat fark etmez, üstüne 1 şarjör mermi boşaltsalar Allah mı yardım edecek? :D Mantık gerek.

Çek mesela bombanın pimini, elinde tut bombayı. Eğer bomba patladığında yaşıyorsan Allah yaşamanı istiyordur ve sen gerçekten çok iyi birisindir. Deneyin sonucunu bekliyorum, kolay gelsin. :)

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Ben tüm Afgan ve Suriye'lilerin kanında teröristlik var dediğimde ırkçılık diye dışlanıp ban yiyorum. Ne kadar haklı olduğumu görüyorum ve aynısını tekrar söyleyerek ban yemeyi göze alıyorum.

Yeter ki bilin ki:
AFGAN VE SURİYE'LİLERİN KANLARINDA VAR TERÖRİSTLİK.

Eğer etrafınızda bu ırklardan bir oluşum varsa mutlaka eşinizi, sevgilinizi, kızlarınızı ve çocuklarınızı uyarın ve tedbirlerinizi alın.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860

Üzgünüm fakat fark etmez, üstüne 1 şarjör mermi boşaltsalar Allah mı yardım edecek? :D Mantık gerek.

Çek mesela bombanın pimini, elinde tut bombayı. Eğer bomba patladığında yaşıyorsan Allah yaşamanı istiyordur ve sen gerçekten çok iyi birisindir. Deneyin sonucunu bekliyorum, kolay gelsin. :)
1.Eğer Allah izin vermezse o 1 şarjör mermiyi üstüne boşaltamaz mermi namlu dan çıkmaz bile koskoca evreni yaratan bir mermiyi mi durduramayacak

2.bombayı kendi üzerimde patlatmak benim aptallığım olur bile bile kendi sonumu getirmiş olurum buda intihara girer ve yani Allahın beni sevmesiyle bir alakası yoktur

Bu cevaplarına bakılırsa ya müslüman değilsin yada dini araştırmıyorsun
eğer benim ecelim gelmediyse o 1 şarjörü boşaltsın yine ölmem
herkesin eceli önceden belirleniyor ve herkes eceli geldiğinde ölüyor
bence biraz araştır

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,320
Şımarttık...

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849

Kimse demiyo ki mühümmatsız viz kazanırız allah izin verirse tevekkül diye birşey var önce gerekeni yaparsın allah izin versirse olur emeğinin karşılığını boş bırakmaz

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Kimse demiyo ki mühümmatsız viz kazanırız allah izin verirse tevekkül diye birşey var önce gerekeni yaparsın allah izin versirse olur emeğinin karşılığını boş bırakmaz
yukarıda dedim zaten tedbir bizden takdir Allahtan diye

gördüğüm kadarıyla türkiyenin savunma sanayisi iyi durumda