#BİPyükle etiketi başlatıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Birileri Whatsapısiliyoruz etiketi başlatmış bende #BİPyükle etiketini başlatıyorum.

NOT:Twitter'a kayıt olmaya üşendim.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Signal açık kaynak bir uygulama. Zaten Signal uygulaması tabanlı olarak yerli anlık mesajlaşma programı "Dedi" var. Signal'e çok benziyor. Signal yerine "Dedi" daha mantıklı geliyor bana. En azından yerli.

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Ekran görüntüsü 2021-01-11 212314.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen multisin değilmi Camtasia yapan'ın çok belli.
Ben banlanmadım ki

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Bir kere BİP tüm operatörlerle çalışıyor.
Turkcell kullanıcıları BiP ile BiP'i olmayan aboneleri Turkcell ses paketleri / tarifelerini kullanarak arayabilir. BiP üzerinden yalnızca yurt içi numaralar aranabilmektedir.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Signal açık kaynak bir uygulama. Zaten Signal uygulaması tabanlı olarak yerli anlık mesajlaşma programı "Dedi" var. Signal'e çok benziyor. Signal yerine "Dedi" daha mantıklı geliyor bana. En azından yerli.
Güvenlik olarak en iyisi
Screenshot_2021-01-10-15-02-10-58.png

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Signal almıyor açık kaynaklı

cecenhlt

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Ölümüne Whatsapp ama çok gereksiz bir konu bence.

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Arkadaşlar bip yükleyelim ülkemize katkımız olsun.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Turkcell kullanıcıları BiP ile BiP'i olmayan aboneleri Turkcell ses paketleri / tarifelerini kullanarak arayabilir. BiP üzerinden yalnızca yurt içi numaralar aranabilmektedir.
O farklı bir şey.
Eğer Turkcell'li isen Bip yüklüyse ve Bip'te her yöne kullanabileceğiniz dakikanız varsa Bip olmayan telefonları da arayabilirsiniz. Sizin Bip'ten yaptığınız arama karşı tarafa normal arama gibi gider. Eğer Bip'te geçerli dakikan varsa oradan düşer. Yoksa normal her yöne dakikalarında düşer. Ama bu özelliği sadece Turkcell aboneleri kullanabilir.

Bunun dışında karışı tarafta Bip yüklüyse (Turkcell'li olmasına gerek yok) zaten WhatsApp gibi karşılıklı olarak mesajlaşma ve arama yapılabilir Bip'ten Bip'e.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
O farklı bir şey.
Eğer Turkcell'li isen Bip yüklüyse ve Bip'te her yöne kullanabileceğiniz dakikanız varsa Bip olmayan telefonları da arayabilirsiniz. Sizin Bip'ten yaptığınız arama karşı tarafa normal arama gibi gider. Eğer Bip'te geçerli dakikan varsa oradan düşer. Yoksa normal her yöne dakikalarında düşer. Ama bu özelliği sadece Turkcell aboneleri kullanabilir.

Bunun dışında karışı tarafta Bip yüklüyse (Turkcell'li olmasına gerek yok) zaten WhatsApp gibi karşılıklı olarak mesajlaşma ve arama yapılabilir Bip'ten Bip'e.
Daha iyi uygulamalar varken neden onu kullanayım ?

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
@SOLTER BİP'in diğerlerinden eksik kalır yanı ne? Yani kullanmaman için sebep ne?