Bip güvenilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Orasını bilemem her türlü hacker var aynı risk whatsappdada var

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bip güvenilirmi?
Whatsapp yerine Bip'e geçtim.
Eğer veriler devlete gidiyosa sorun yok.
Kişisel olarak güvenilirmi?
Ben de merak ediyorum.Bir de nasıl bir uygulama yani numara esaslı mı? Wp gibi sadece istediğim kişilerle rehberimle mi takılıyorum.Yoksa facebook gibi herkese açık gruplar falan mı dolanıyor?

3xTR3m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ben de merak ediyorum.Bir de nasıl bir uygulama yani numara esaslı mı? Wp gibi sadece istediğim kişilerle rehberimle mi takılıyorum.Yoksa facebook gibi herkese açık gruplar falan mı dolanıyor?
Whatsapp gibi bende yeni yükledim çok bilmiyorum.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Whatsapp gibi isterseniz telegrama geçebilirsiniz kullanımı daha kolaydır eğer internet kazanmak isterseniz bip daha iyi olur

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Aslına bakarsanız hangi uygulamanın ne olduğunu anlamak mümkün değil kimisi bunu açıktan yapıyor kimisi gizli

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yahu -kusura bakmayın ama- saçmalıyorsunuz. Ne devleti, ne devlete gitmesi. Devletin işi gücü yok, sizin mesajlarınızı okusun. Sadece terörden aranan, devlete millete tehlike teşkil eden şahısların iletişim kayıtları gerektiğinde ilgili şirketten istenir ve sadece bu kişilerin kayıtlarına ulaşır devlet.

3xTR3m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yahu -kusura bakmayın ama- saçmalıyorsunuz. Ne devleti, ne devlete gitmesi. Devletin işi gücü yok, sizin mesajlarınızı okusun. Sadece terörden aranan, devlete millete tehlike teşkil eden şahısların iletişim kayıtları gerektiğinde ilgili şirketten istenir ve sadece bu kişilerin kayıtlarına ulaşır devlet.
Hahahhaaahaaahahahhaaaaaa siz yanlış anlamışsınız devlet 82.816.250 kişiyi nasıl dinlesin???????????????????????☠️
Benim dediğim devlet istediğinde verilere ulaşır zaten.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Herhangi bir uygulama istediği kadar güvenilir olsun kimse kullanmadıkdan sonra işime yaramaz. Rehberimin büyük bir kısmı telegram ve bip e gecti. Bizde bu ikisini kullanacağız artık.

3xTR3m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Herhangi bir uygulama istediği kadar güvenilir olsun kimse kullanmadıkdan sonra işime yaramaz. Rehberimin büyük bir kısmı telegram ve bip e gecti. Bizde bu ikisini kullanacağız artık.
Bip kullanalım lütfen yerli yazılımın biraz morale ihtiyacı var.