Biosum Format Usb'sini görüyor ama başlatmıyor

Bu konuyu okuyanlar

AngeSolitaire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Anakartım eski Bios menüsüne sahip Format usb'sini takıyorum öne alıyorum ancak başlatmıyor _ çizgisi gözüküyor bilgisi olan var mı?
CMOS SETUP UTİLİTY yazıyor bios menüsünde ki ismi
nasıl yaparsam okur yardım eder misiniz Windows 10 Pro çok kasıyor 8.1 Pro'ya geri döneceğim bilgisayarcıda da yaptırmak istemiyorum..

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Merhaba Anakartım eski Bios menüsüne sahip Format usb'sini takıyorum öne alıyorum ancak başlatmıyor _ çizgisi gözüküyor bilgisi olan var mı?
nasıl yaparsam okur yardım eder misiniz Windows 10 Pro çok kasıyor 8.1 Pro'ya geri döneceğim bilgisayarcıda da yaptırmak istemiyorum..
Anakartınız nedir?

AngeSolitaire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herhalde UEFI olarak hazırlamış olmalısınız. MBR olarak tekrar deneyin. Eğer öyle ise "Legacy USB Support" seçeneğini "Enabled" yapın.
deneyip geleceğim teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhalde UEFI olarak hazırlamış olmalısınız. MBR olarak tekrar deneyin. Eğer öyle ise "Legacy USB Support" seçeneğini "Enabled" yapın.
Yükleme ekranı kaldı yalnızca yükle dediğimde seçilen disk GPT bölümü stilinde diyor..

Son düzenleme:

AngeSolitaire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Disk hatasını da giderdim şuan windows 8.1 pro kuruyor yeniden başlatıyor ve yine kurulum yeri geliyor..

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Windows 10'unuzda Ayarları açın Güncelleştirme ve güvenlik kısmından kurtarmaya gidin orda Şimdi yeniden başlat butonuna basın, CD logolu yere basın ordan USB'nizi seçin.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Sizde şuan GPT olarak bir Windows mu kurulu ve açılıyor mu?

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Selam,

Linki izleyerek yeni temiz bir flash oluştur. Bunu tak ve bunun üzeirnden ilerle format işlemine. Sonra gel burda bilgi ver bize de.
Haa usb 3.0 üzerinden format atmaya kalkma. Birde video w10 için sen 8 i yapacaksın ona göre.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Selam,

Linki izleyerek yeni temiz bir flash oluştur. Bunu tak ve bunun üzeirnden ilerle format işlemine. Sonra gel burda bilgi ver bize de.
Haa usb 3.0 üzerinden format atmaya kalkma. Birde video w10 için sen 8 i yapacaksın ona göre.
Usb 3.0 a takabilir 8 ve üstünde xHCI driverları eklendi.