BIOS'ta takılı kalma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

cyphergang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pil çabuk tükendiği için garantiyi aramıştım, garanti BIOS sürümüne bakmam için beni yönlendirdi, ama daha sonrasında Bilgisayar BIOS sürümünde takılı kaldı... Tekrar aradım Security diye bir yerden bir işlem gerçekleştirmemi söyledi, öyle bir sekme olmadığını söyledim ve Windows'un bozulmuş dedi, gerçekten hiç anlamam ne yapacağımı da bilmiyorum, fotoğrafa bakıp yardimci olursaniz çok sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim gibi hiç bilmeyenlere yön olsun : Security sekmesi için F7 ye basınız. Yanlış yaparsam diye korkanlar ise Müşteri hizmetlerini arayip onunla birlikte yapabilir. BIOS güncelleme pek önerilmiyor bu arada, benim gibi pek bilginiz yoksa anakartinizin yanma riski var ve kullanıcı hatası olarak nitelendiriliyor

Ekli dosyalar

• 20191104_124050.jpg
    20191104_124050.jpg
    81.9 KB · Görüntüleme: 160
Son düzenleme:

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Windowsunuz bozulmuş :d . BIOS güncellemesinin tehlikeli bir şeyi yok . Güncelleme yapılırken güç kesilmemesi gerekli sadece .

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Windowsunuz bozulmuş :d . BIOS güncellemesinin tehlikeli bir şeyi yok . Güncelleme yapılırken güç kesilmemesi gerekli sadece .
Ve buna ek olaraktan, güncelleme sırasında bilgisayardaki giriş çıkışlarda (usb girişi kulaklık girişi hdmi vs.) oynama yapılmamalıdır.