Yardım BİOS Güncelleme Yapamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

G0KTÜRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Selamun Aleyküm Arkadaşlar , Kısa Bir Sorum Olacak Sizlere '' H510M - H '' Ana Kart Kullanıyorum Ve Ana Kartımın BİOS Güncel Değil '' Şuan ki Sürüm F8 Olarak Gözüküyor Sistem'de Ve Ben Bu BİOS Sistemimi F14 Güncel Yapmak İstiyorum Lakin Şöyle Bir Sıkıntı Oldu Bende '' USB Beleği '' Bilgisayar Okuyor Ama BİOS Girdiğim' de USB'ye Attığım Dosya Gözükmüyor. Bu Konu Da Yardım Edecek Arkadaşımız Var Mı? Acaba..

USB Belek : 16 GB

Beleğe FAT32 İle Format Attım Halde Dosyayı Görmüyor..
USB Beleği CMD Yoluyla Bile Format Attım Lakin Sonuç Gene Hüsran..

Adsız.png

Bu Arada Ana Katım '' REV1.1 ''

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Selamun Aleyküm Arkadaşlar , Kısa Bir Sorum Olacak Sizlere '' H510M - H '' Ana Kart Kullanıyorum Ve Ana Kartımın BİOS Güncel Değil '' Şuan ki Sürüm F8 Olarak Gözüküyor Sistem'de Ve Ben Bu BİOS Sistemimi F14 Güncel Yapmak İstiyorum Lakin Şöyle Bir Sıkıntı Oldu Bende '' USB Beleği '' Bilgisayar Okuyor Ama BİOS Girdiğim' de USB'ye Attığım Dosya Gözükmüyor. Bu Konu Da Yardım Edecek Arkadaşımız Var Mı? Acaba..

USB Belek : 16 GB

Beleğe FAT32 İle Format Attım' da Bunu Yaptığım Halde Dosyayı Görmüyor..
USB Beleği CMD Yoluyla Bile Format Attım Lakin Sonuç Gene Hüsran..

Ekli dosyayı görüntüle 173938

Bu Arada Ana Katım '' REV1.1 ''
USB'nizi birde MBR FAT32 yaparak deneyin. MBR ise zaten, GPT FAT32 yapıp deneyin.

G0KTÜRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
USB'nizi birde MBR FAT32 yaparak deneyin. MBR ise zaten, GPT FAT32 yapıp deneyin.
Onları Da Denedim Ben İnternete Gördüm Lakin O da Bir Fayda Etmedi Bana 2.0 Taktım Görmedi Gene 3.0 Taktım Gene Ayni Gene Ayni Anlamış Değilim Ya Artık Bu Durumu..