Bios Ayarlarını Değiştirdim, Görüntü Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

edgetype

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün 4-5 kez PSU'um voltaj densizliği hatası verdi. Bende süper bir düz mantıkla bios'tan güç tasarrufu modunu açtım. Kaydete bastığımdan beri görüntü yok monitörde. Ama bilgisayardan çalıştığına dair bir ses geliyor. Ayrıyetten bios ayarlarını kaydettiğimden beri farenin ve wi-fi adaptörünün ışığı yanmıyor. Ancak kulaklığımın ışığı yanmıyor.

Sistem Özellikleri:
Asus R7 240 2 Gb Ekran Kartı
Intel Pentium G3220 3.0 gHz işlemci
4 gb ram

edgetype

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CMOS'u sıfırlayın.
Teşekkürler, görüntü gelmeme sorunu düzeldi. Peki ekteki sorunu nasıl çözebilirim? Bu cihazı 5 yıldır kullanıyorum yaklaşık. Sanırım sorun PSU'da. Ancak biraz araştırma yaptığımda, Anti-Surge sisteminin kararlı çalışmadığını öğrendim. Anti-Surge özelliğini kapatsam, bilgisayara ne gibi zarar verebilir?
20200406_105651.jpg

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Teşekkürler, görüntü gelmeme sorunu düzeldi. Peki ekteki sorunu nasıl çözebilirim? Bu cihazı 5 yıldır kullanıyorum yaklaşık. Sanırım sorun PSU'da. Ancak biraz araştırma yaptığımda, Anti-Surge sisteminin kararlı çalışmadığını öğrendim. Anti-Surge özelliğini kapatsam, bilgisayara ne gibi zarar verebilir?Ekli dosyayı görüntüle 92349
PSU dengesiz güç sağlıyor diyor, eğer sisteminizde donanımsal bir sorun yoksa bir ayar devre dışı kalmıştır.