Bionluk Galiba Dolandirildim ne yapmaliyim

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaslar bir kac gun once bionluktan youtube danismanlik hizmeti gibi bir sey aldim 170 tlye bu arkadasa odemeyi yapackatim binluk usutdnen saticininin bilgileri tam degil dedi arkadasta bana dedi ki papara uzerinden yollayin bende hani 150 lira zaten bi sey degil diye yolladim daha sonra normal hizli donusler sagladi bana kanal analizi vs yolladi google adsten reklam yapacaktik baya bir yardimci oldu ama bir gundur ulasamiyorum bu arkadasa yaklasik 10 tane yorumu vardi bu arkadasin bionluk bana yardim eder mi sizce

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Yardım eder mi emin değilim ama bionluk ile iletişime geçin yine de. Anlamak istediğim şey sizin YouTube kanalınız var ve videolarınızın reklamını mı yaptırmak istediniz?

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Yardım eder mi emin değilim ama bionluk ile iletişime geçin yine de. Anlamak istediğim şey sizin YouTube kanalınız var ve videolarınız reklamını mı yaptırmak istediniz.
aynen aslinda arkadas baya yardimci oldu ama bir gundur mesaj yazmiyor google adsten reklam yapacagini soyledi hatta txt seklinde kanal anlaizi yol haritasi flnda cikardi 10 tane de yorumu vardi

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
aynen aslinda arkadas baya yardimci oldu ama bir gundur mesaj yazmiyor google adsten reklam yapacagini soyledi hatta txt seklinde kanal anlaizi yol haritasi flnda cikardi 10 tane de yorumu vardi
Şimdi hocam öncelikle bende bu işin içindeyim 150 tl verdiniz ama bu paraya reklam bütçesi de dahil miymiş? Çünkü eğer videolarınızı başka youtube videolarında reklam olarak çıkaracaksanız tıklama başına ortalama 0.20tl gibi bir ücret kesiliyor reklam bütçesinden. Günlük reklam bütçeniz 5 tl olsa günde 20 25 kişiye erişebileceksiniz ki bu çok çok düşük bir miktar. Ee bu şahıs 150 tl ye bu işi nasıl yapıyor anlamış değilim. Bionluk ile görüşün size belki ödemeyi onların sitesi üzerinden yapmadığınız için yardımcı olamayabilirler ama en azından şahısın ilanlarını kapatabilirler.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Şimdi hocam öncelikle bende bu işin içindeyim 150 tl verdiniz ama bu paraya reklam bütçesi de dahil miymiş? Çünkü eğer videolarınızı başka youtube videolarında reklam olarak çıkaracaksanız tıklama başına ortalama 0.20tl gibi bir ücret kesiliyor reklam bütçesinden. Günlük reklam bütçeniz 5 tl olsa günde 20 25 kişiye erişebileceksiniz ki bu çok çok düşük bir miktar. Ee bu şahıs 150 tl ye bu işi nasıl yapıyor anlamış değilim. Bionluk ile görüşün size belki ödemeyi onların sitesi üzerinden yapmadığınız için yardımcı olamayabilirler ama en azından şahısın ilanlarını kapatabilirler.
hediye bakiyesi mi varmis glb oyle bi seyi varmis kuponlar fln oluyo ya onlardan galiba bir gundur donus saglamiyor hani yorumlarida 5 yildizliydi profilini yollayim isterseniz

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
hediye bakiyesi mi varmis glb oyle bi seyi varmis kuponlar fln oluyo ya onlardan galiba bir gundur donus saglamiyor hani yorumlarida 5 yildizliydi profilini yollayim isterseniz
Birden fazla kişinin reklam işlerini tek google ads hesabı üzerinden yönetiyorsa google ads bazen yatırdığı ücret kadar hediye reklam bütçesi veriyor bu yüzden bakiyesi olabilir. Hizmeti aldığınız kişiye tekrar tekrar yazın arayın eğer cevap vermemeye devam ederse bilin ki dolandırıcı olma ihtimali yüksek.

oaslan24

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Birden fazla kişinin reklam işlerini tek google ads hesabı üzerinden yönetiyorsa google ads bazen yatırdığı ücret kadar hediye reklam bütçesi veriyor bu yüzden bakiyesi olabilir. Hizmeti aldığınız kişiye tekrar tekrar yazın arayın eğer cevap vermemeye devam ederse bilin ki dolandırıcı olma ihtimali yüksek.
ama anlamadigim bu kisinin 10 tane 5 yildizli yorumu var asagi yukari profilini gonderiyim isterseniz inceleyin

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
ama anlamadigim bu kisinin 10 tane 5 yildizli yorumu var asagi yukari profilini gonderiyim isterseniz inceleyin
Özelden yollayın bana bir bakayım. Bir de siz videolarınızın başka youtube videolarında reklam olarak çıkmasını mı istiyorsunuz? Tıklama olursa da youtube sayfanızla etkileşim sağlansın istiyorsunuz anladığım kadarıyla.