Binek ve Ticari Araçlar İçin Her Dalı Kapsarcasına Soru Sorma

yunusemrezden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhabalar Ben Yunus Emre bu foruma yeni katıldım ve katkım olması adına bugün otomobil konusunda bir başlık açmak istedim. Muhakkak suretle benden bilgilileri vardır bu yüzden karşılıklı bilgi almak adına sohbet tadında soru sorma başlığı açmak istedim. Afyon Kocatepe Üniversitesinde Otomotiv Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Bursa Canel Otomotivde ÜR-GE 'de staj yapmaktayım. Mezuniyetime sadece günler kala (1 dönem staj için okulumu uzattım) heyecanla özel sektöre atılma aşkı içerisindeyim ve bu forumda sorumu yanıtlayan insanlara teşekkür ederek nasıl katkı verebilirim düşüncesiyle soru-cevap konusu açmak istedim. İstediğiniz ne varsa (elektrikli, hibrit, motor teknolojisi, elektronik teknoloji, tasarım süreci, fsi, vtec, turbo, inetcooler, aracım çalışmıyor, kontak basmıyor vb. vb.) sorularınızı bilgim dahilinde arama motorlarından daha net ve duru şekilde anlatmaya ve cevaplandırmaya geldim. Herkese iyi günler dilerim. Ufak çaplı çalıştığım yerleri de yazmak isterim ki aklında kimsenin bilgilerim adına soru işareti kalmamasını isterim.
Staj: Yeşilova Holdinge bağlı Canel Otomotivde Proses Proje Mühendisliği
Sönmez-Koç Bursa Servisi (elektronik- mekanik-kaporta)
Çalıştığım Yerler:
Bursa OtoSansit Mekanik Tamirat:2 ay
Antalya Başkent Oto Mekanik Tamirat: 1 yıl