Binance Otomatik Al-Sat Ve Sinyal Botu

Bu konuyu okuyanlar

bambam355

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CST nedir?

Algoritmik kripto ticaret botudur. Özel olarak geliştirilen algoritmalar ve çoklu yazılımlar sayesinde piyasayı tarar, piyasa dinamiklerini tespit eder. Kullanıcılara kişisel stratejik özellikler sunar. CST büyük veri işleyerek oluşturduğu sinyalleri kullanıcıların belirlediği stratejiye göre borsa hesaplarına 7/24 otomatik olarak gönderir.

Nasıl çalışır?

Borsa hesaplarından alınan API Key ve API Secret Key bot ayarları paneline kaydedilerek botun çalışması sağlanır. API erişimi başarılı olduğu takdirde CST sizden bir strateji belirlemenizi ister, belirlediğiniz stratejiyi kaydettikten sonra bot uygun koşulların sağlanmasıyla coin al-sat işlemine başlar. Al-sat işlemleri USDT paritesi üzerinden gerçekleşir. Komisyon ücretleri için BNB kullanılır. Başarılı gerçekleşen bir al-sat işleminden sonra bot size Telegram üzerinden bir bildirim gönderir.

Alım satım nasıl gerçekleşir?

Sinyal kaynaklarından çıkan sinyaller stratejinize göre filtrelenir stratejinizin filtresinden geçen sinyallerin alış emri borsa hesabınıza gönderilir. Belirlediğiniz kar hedefine ulaşan bir işlem çifti otomatik olarak ekstra kar takibine girer. Ekstra kar takibi sonuçlandıktan sonra bot tarafından borsa hesabınıza bir satış emiri gönderilir. Hedefine ulaşamayıp başarısız olan bir coin alttan alınarak düzeltilebilir. Ya da belirlediğiniz stop loss oranından stop olarak daha fazla zarara gitmesi engellenebilir.

Sinyaller
  1. Risk Mod Spot Alım Satım (Başarı Oranı %74 - %97)
  2. Normal Mod Spot Alım Satım (Başarı Oranı %93)
  3. Futures Sinyalleri Kaldıraçlı İşlemler (Başarı Oranı %66 - %82)

Başlıksız-3.png