Bu konuyu okuyanlar

ohga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun uzun anlatmaya gerek yok kanıtları atıcam alta bu da şikayet var konum tıklayıp bakarsanız sevinirim (tıklasanızda yeter) : Bimeks Ayıplı Mal Satışı ve Ücret İadesi... Başlıklı Şikayet

resimli kanıtlar
öncelikle fatura : http://i.hizliresim.com/d8k7Jr.jpg

bilgi fişi : http://i.hizliresim.com/bkJL00.jpg

ilk götürdüğümüz deki kayıt kağıdı : http://i.hizliresim.com/5LMGvl.jpg

ikinci götürdüğümüzde ki kayıt kağıdı : http://i.hizliresim.com/An5ybr.jpg

"EEE BİZE NE" diyecekler için size olan sizde dikkatli olun bimeks teki elemanlar olsun MÜDÜRLERİ olsun aşırı laçka iş yapmaktan kaçıyorlar ve satış sonrası hizmet 0 ürün alacaksanız garanti ürünleri alın apple ürünleri gibi yoksa paranızdan olursunuz dikkatli olun.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Genel olarak outleet /teşhir ürünlerde iade alınmıyor fakat garantisi olması zorunlu. İade almasalar bile garantiye girmesi gerekiyor.

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sorunuza birkaç başlıkta cevap vereyim. Aldığınız ürün neredeyse %50 indirimde. Bakınız Philips 203V5LSB26/62 19.5" 5ms (Analog) LED Monitör Fiyatı

Kendi sıfır satışı üzerinden de 71 TL indirim yapılmış TEŞHİR ürünü olduğu için.

Size ürün KAPALI KUTU diyerek TEŞHİR ÜRÜNÜ satılmış olsa idi dediğiniz tamamdı. Ama siz ürünü alırken GÖRMÜŞ ve TEŞHİR olduğunu kabül ederek almışsınız.

Ölü Piksel noktasında servisler Min. 3 ÖLÜ PİKSEL istiyorlar değişim için. Birçok noktada da 5 Piksele kadar değişim onayı verilmiyor.

Mağazalardan 14 Gün Değişim Sistemi yok. Aldığınız ürün TEŞHİR ürünü olduğu için zaten değişim sistemi yok. Sadece Arızalı ise 2 gün içinde mağaza, 2 günden sonra da SERVİS Onayı ile değişim oluyor.

Kaldı ki gördüğüm kadarıyla 2 KEZ DEĞİŞİM TALEBİ ile ürün servise gönderilmiş. PHİLİPS SERVİSİ garantiye girmediğini belirterek geri göndermiş. Yani bu noktada Bimeks Personelinin yapacağı birşey yok.

Gelmiş birde buradan para kazanmak için her gün sizin gibi onlarca kendini beğenmiş müşteriye hizmet sunmaya çalışan personele laçka diyorsunuz. Madem o kadar hak ve hukuk bilgisine sahipsiniz direkt olarak tüketici hakem heyetinin yolunu tutabilirsiniz. Sağa sola yazarak zaman harcamayın derim.

ohga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunuza birkaç başlıkta cevap vereyim. Aldığınız ürün neredeyse %50 indirimde. Bakınız Philips 203V5LSB26/62 19.5" 5ms (Analog) LED Monitör Fiyatı

Kendi sıfır satışı üzerinden de 71 TL indirim yapılmış TEŞHİR ürünü olduğu için.

Size ürün KAPALI KUTU diyerek TEŞHİR ÜRÜNÜ satılmış olsa idi dediğiniz tamamdı. Ama siz ürünü alırken GÖRMÜŞ ve TEŞHİR olduğunu kabül ederek almışsınız.

Ölü Piksel noktasında servisler Min. 3 ÖLÜ PİKSEL istiyorlar değişim için. Birçok noktada da 5 Piksele kadar değişim onayı verilmiyor.

Mağazalardan 14 Gün Değişim Sistemi yok. Aldığınız ürün TEŞHİR ürünü olduğu için zaten değişim sistemi yok. Sadece Arızalı ise 2 gün içinde mağaza, 2 günden sonra da SERVİS Onayı ile değişim oluyor.

Kaldı ki gördüğüm kadarıyla 2 KEZ DEĞİŞİM TALEBİ ile ürün servise gönderilmiş. PHİLİPS SERVİSİ garantiye girmediğini belirterek geri göndermiş. Yani bu noktada Bimeks Personelinin yapacağı birşey yok.

Gelmiş birde buradan para kazanmak için her gün sizin gibi onlarca kendini beğenmiş müşteriye hizmet sunmaya çalışan personele laçka diyorsunuz. Madem o kadar hak ve hukuk bilgisine sahipsiniz direkt olarak tüketici hakem heyetinin yolunu tutabilirsiniz. Sağa sola yazarak zaman harcamayın derim.
çok eski bir konu cevabı görmedim ancak cevap vermem gerekiyor "sizin gibi onlarca kendini beğenmiş müşteriye" derken aynaya bakmıyorsunuz ona göre konuşun ikimiz arasında kendini beğenmiş tek kişi sensin öyle ki hiç okuma bile gereği duymayıp doğrudan savunmaya geçmişsin o yüzden gözünüze sokayım şu yazdığımı "herhangi bir sorunu olup olmadığını kontrol etmelerini istedim onlarsa ısrarla "bir şeyi yoktur sağlamdır" dediler" ve mağaza çalışanları kelimenin tam anlamıyla laçka idi ve paramı alamayacağımı biliyorum çünki mağza batıyor ve iflasını veriyorlar bende benim düştüğüm duruma düşmemeleri için insanları uyarıyorum yani zamanı senden daha iyi kullandığımı ispatlamış oluyorum