Bim, A101, Hakmar, Şok, Tedi Aktüel Katalogları

Bu konuyu okuyanlar

BySPaVN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Aktueladam sitesi olarak her hafta Bim Aktüel, A101 Aktüel, Hakmar Aktüel, Tedi Aktüel, Şok Aktüel, Carrefoursa, Uyum Market, Migroskop, Kipa Hipermarket, Happy Center, Watsons, Bauhaus, Çağrı Market, Koçtaş gibi Türkiyenin nerdeyse her yerinde şubesi olan haftalık veya aylık olarak aktüel ürünler kataloglarını yayınlayan bu firmaların aktüel kataloglarını inceliyor sizlere en hızlı ve anlaşılır biçimde ulaştırıyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
baktım iyi gibi yalnız ben şu adresten takip ediyordum..:

AKTÜEL KATALOĞU | İndirim Habercisi

en güncel ve yeni ürün tanıtımlarını sunarsanız siteniz benim için vazgeçilmez olur :)

Son düzenleme:

BySPaVN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aktueladam.com sitesinde kataloglar daha sık ve hızlı güncellenmektedir 5 aylık bir geçmişimiz var lakin hızla ilerliyor. Sitemizde bildirim sistemi de bulunmakta takip etmeniz hiç gerek kalmadan biz takipçileri bilgilendiriyoruz. Emin olun elimizden gelsin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Ayrıca Yorumunuz için teşekkür ederim

gozde33mercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aktüel Adam gerçekten başarılı bir site kataloglar çok hızlı yükleniyor Aktüel Semti olarak kendilerini tebrik ediyoruz. Her ne kadar rakip olsada emeğinin hakkını veriyor. Umarım Hak Ettiği Başarıyı kazanır.

nisanci53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence en iyi site aktuel20 en hızlı şekilde yazılar güncelleniyor. Ve sitede anketlerde var. hakmar,a101,şok ve bim aktüel ürünler kataloglarını ve incelmelerini ben bu siteden yapıyorum.

Mümin Özcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haftalık olarak yayınlanan aktüel Şok Market kampanyaları için aktuel-sok.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sadece Şok Market kampanyaları yayınlanıyor. Şok Marketlerin yeni sloganı "ŞOK UCUZ!" :)

68696

bahariye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Aktüeldeki ürünler orjinalinden biraz farklı olabiliyor dikkat edin. Yani üreticisi yine aynı marka oluyor ama aktüel ürünleri için bir miktar daha ucuz malzemelerle üretilebiliyor

SvsRq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Türkiye'de faaliyet gösteren tüm süpermarket zincirlerinin yayınlanan güncel indirim broşürlerini paylaştığımız sitemizi paylaşmak istiyorum müsaadeniz olursa :) buyrun arkadaşlar hepinizi beklerim: market indirim broşürleri