Bilmeyenler İçin: Hareketli(GIF) Avatar Nasıl Yapılır

pillibebek_

Müdavim
Müdavim
14 Temmuz 2016
1,119
145
243
Farkettiyseniz Ben, Lazzz ve diğer birçok üyenin hareketli avatar resimleri var.

Nasıl Yapıldıgını merak ediyorsanız buyrun adım adım uygulayalım

1- Indirdiğiniz Gif dosyasını masaüstüne atın. uzantısının .gif oldugundan emin olun

2- Forumdan Avatar Değiştirme bölümüne gidin.

3- Dosya Seç kısmından masaüstünü seçin ve indirdiğiniz gifi işaretleyin

4- Bu kadar basit

Eğer Gifiniz 500KB den büyükse ve sistem kabul etmiyorsa ezgif.com adresinden gifiniz üzerinde oynama yapabilirsiniz.

waylandx

Doçent
11 Haziran 2016
581
67
28
30
Farkettiyseniz Ben, Lazzz ve diğer birçok üyenin hareketli avatar resimleri var.

Nasıl Yapıldıgını merak ediyorsanız buyrun adım adım uygulayalım

1- Indirdiğiniz Gif dosyasını masaüstüne atın. uzantısının .gif oldugundan emin olun

2- Forumdan Avatar Değiştirme bölümüne gidin.

3- Dosya Seç kısmından masaüstünü seçin ve indirdiğiniz gifi işaretleyin

4- Bu kadar basit

Eğer Gifiniz 500KB den büyükse ve sistem kabul etmiyorsa ezgif.com adresinden gifiniz üzerinde oynama yapabilirsiniz.
Koymak istediğim bir sürü gif var fakat boyutu yüksek,teşekkürler iyi oldu bu :)

waylandx

Doçent
11 Haziran 2016
581
67
28
30
Foruma uygun olması için ayarları nasıl yapmalıyım?
left top width height falan yapamadım.

pillibebek_

Müdavim
Müdavim
14 Temmuz 2016
1,119
145
243
büyüklüğünü ayarlayacaksanız resize. kırpacaksan corp seçeneğine tıklayacaksın. oradan gifinin boyutunu kesme aleti ile ayarlıyorsun. crop veya resize it dediğin zaman aşağıda gifin editlenmiş hali çıkıyor. onuda save diyip pc ye indiriyorsun

waylandx

Doçent
11 Haziran 2016
581
67
28
30
büyüklüğünü ayarlayacaksanız resize. kırpacaksan corp seçeneğine tıklayacaksın. oradan gifinin boyutunu kesme aleti ile ayarlıyorsun. crop veya resize it dediğin zaman aşağıda gifin editlenmiş hali çıkıyor. onuda save diyip pc ye indiriyorsun
teşekkürler