Bilinemeyen Göz Bulanıklığı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar iyi günler. Bu durumu yaşayan birisinin olup olmadığını merak ettiğim için yazıyorum.
Sınav senesinde çok ders çalışıyordum. Gözlerim aniden bulanık görmeye başladı bir sene geçti hangi doktora gittiysem çözüm bulamadı. Bu sorunu yaşamış ve atlatmış olan birisi varsa yardımcı olabilir mi ?
Şimdiden teşekkür ederim

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Arkadaşlar iyi günler. Bu durumu yaşayan birisinin olup olmadığını merak ettiğim için yazıyorum.
Sınav senesinde çok ders çalışıyordum. Gözlerim aniden bulanık görmeye başladı bir sene geçti hangi doktora gittiysem çözüm bulamadı. Bu sorunu yaşamış ve atlatmış olan birisi varsa yardımcı olabilir mi ?
Şimdiden teşekkür ederim
Vitaminsizlik olabilir mi? Beslenmen nasıl?

Reaksiyon puanı
5
Kan testi de yaptırdım vitaminlerin hepsi tam sahiden çıldırmak üzereyim dünyaya buğulu camdan bakar gibiyim

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Şimdiden teşekkür ederim
Bulanık Görme Nedenleri:

• Miyop
  • Katarakt
  • Göz Tansiyonu
  • Yüksek Tansiyon
  • Şeker Hastalığı
  • Düşük Kan Şekeri
  • Mini Felç
  • Beyin Anevrizması
  • Bazı Otoimmun Hastalıklar
  • Bazı İlaç Tedavileri
  • Kansızlık, Migren, Kornea ülseri, Göz nezlesi (konjonktivit), Papila ödemi, Alkol zehirlenmesi, Keratakonus, Astigmat görüş kırılım sorunu, Kronik göz kuruluğu, Hamilelik gibi diğer nedenler

Bunlardan biri olabilir.

Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar öncelikle yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Ancak sahiden gitmediğim doktor şehir kalmadı çıldırmak üzereyim . Gözlerim zaten önceden gözlükle görüyordu ama aniden bozukluk olunca ve 1 sene geçmeyince sahiden kötü oldum bu durumu yaşamış ve geçen birisi var mı forumda merak etmiştim çok teşekkür ederim mesajlarınız için.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Bende astigmat var bir gözüm 0,75 biri 1 bende şuanlık bulanıklık yok biraz fazla ekrana bakmaktanda olur gözlük kullanıyorsan bi mor cam taktır bende mor cam var ve bilgisayar ışığını sarılaştırıyor