Bilgisyar Kasası

Simon Crech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarımın özellikleri
i5 9600K
RX 580 8GB
16 GB RAM
240GB SSD
Sistemim böyle ancak neredeyse bütün online oyunlarda drop yiyorum ve oyun akıcı değil. Biraz düşündüğümde bilgisayarımın kasasında problem olduğunu düşündüm. Baya eski bir kasa içinde sadece 2 tane fan var baya tozlanıyor ve alanı çok dar. Hangi oyunu oynarsam oynayayım bilgisayarın kasasını açıp elimle ekran kartına dokunuyorum cayır cayır yanıyor. Ve oyun oynarken elimi kasanın arkasına doğru götürüyorum sonuç aynı çok sıcak. Hava akışı iyi ve fanları olan bir kasa alsam bu sorunlarım çözülür mü. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için. Almayı düşündüğüm kasa da şu :

mertcan dmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
galiba çözülür kasan küçükse sıcaklığı tam olarak dışarı atamıyorsa bu sorunu yapıyor olabilir(not:pcdem çok anlamam)

Malik von Suomi

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
i5 9600K
RX 580 8GB
16 GB RAM
240GB SSD
Sistemim böyle ancak neredeyse bütün online oyunlarda drop yiyorum ve oyun akıcı değil. Biraz düşündüğümde bilgisayarımın kasasında problem olduğunu düşündüm. Baya eski bir kasa içinde sadece 2 tane fan var baya tozlanıyor ve alanı çok dar. Hangi oyunu oynarsam oynayayım bilgisayarın kasasını açıp elimle ekran kartına dokunuyorum cayır cayır yanıyor. Ve oyun oynarken elimi kasanın arkasına doğru götürüyorum sonuç aynı çok sıcak. Hava akışı iyi ve fanları olan bir kasa alsam bu sorunlarım çözülür mü. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için. Almayı düşündüğüm kasa da şu :
Cözülür gibi. Eski kasa ise büyük ihtimal Tamperli camdır. Eski birde. Yeni bir mesh kasa düzeltir. Attığınız alınırda.

ChaosBoost

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
696
i5 9600K
RX 580 8GB
16 GB RAM
240GB SSD
Darkflash pollux kasa mesh öneririm.