Bilgisiyarimi Kime Emanet etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

weairth

Öğrenci
Bilgisiyarimin 4gb rami ve 1tb hdd var ve bunlar çok canımı sıkıyor, bilgisiyar yaklasik 4 yillik ve markasi lenovo, derslereime bile zor katiliyorum windows kendi kendine %75 ram yiyor ee bana ne kaliyor neyse ben bilgisiyari uprageliyecegim ama kime emanet edecegim ? Oldugum İlçede Lenovo Teknik Servis var (Özel) ama bide tanidigim 3 yillik bilgisiyarci var yaşlı, bilgili, tabletimi ve en eski pcmi formata fln ona goturuyordum sorun yoktu gine onami gotureyim acaba yoksa digerlerinemi?

Bilgisiyarimin 4gb rami ve 1tb hdd var ve bunlar çok canımı sıkıyor, bilgisiyar yaklasik 4 yillik ve markasi lenovo, derslereime bile zor katiliyorum windows kendi kendine %75 ram yiyor ee bana ne kaliyor neyse ben bilgisiyari uprageliyecegim ama kime emanet edecegim ? Oldugum İlçede Lenovo Teknik Servis var (Özel) ama bide tanidigim 3 yillik bilgisiyarci var yaşlı, bilgili, tabletimi ve en eski pcmi formata fln ona goturuyordum sorun yoktu gine onami gotureyim acaba yoksa digerlerinemi?
Bilgisayarcı belli olmaz insafına kalmış alabilirde almazda belki içinden parçada alabilir bilemem yani olabilecek şeyler ama karar sizin

Ram_kafasi

Profesör
Özel başlık
GNU or NOT'a selam
Anladığım kadarı ile bilgisayara format yapacaksınız,bu işlem zaten gayet basit bir işlem,bu işi yapabileceğinizi düşünüyorum.

Umut Çelik

I'm not gonna change
İçerik Ekibi
Özel başlık
find and write

Sibraius

Rektör
İçerik Ekibi
Özel başlık
J.Fla
Kendinizin format atmasını öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayir, format atmak degil orda yazdigim gibi uprage yapacagim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayir fornat degil uprage yapacagim
Ram takmak çok basittir.

İsimyok0808

Profesör
Özel başlık
İsimsiz Kullanıcı
Ram takmak çok basit. Altı üstü sağ ve sol klipsleri indirip ramı yerine oturatacaksın ve klipsleri kaldıracaksın. Formatı kendinde atabilirsin.

weairth

Öğrenci
arkadaslar iyi hoşta arastirdim burda teknik servis yokmus yakinlarda ve hddyi sdd yapicam windowsu fln ben tasiyamam sorun orda

SDN Son Haberler

Son mesajlar