bilgisayrıma BV:Agent AOS[TrJ] bulaştı.Bi türlü silinmiyorrr!!!(3 kere format attım!)

Bu konuyu okuyanlar

üretech youtube

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ilk önce bir metin belgesine bir sürü start yazdım ve sonra masaüstüne YeniMetinBelgesi.bat olarak kaydettim sonra onu kaydettiğim anda virüs programım şu uyarıyı verdi.
Ekran Alıntısı.PNG
üç kere bilgisayra format attım 3.sünde bütün diskleri silip attım ama bi türlü silinmiyor nasıl silicem bunu?%^=+&^+?%&+. keysky mı neydi işte oyle bir virüs programı yükledim
sonra virüs bu programın dosyasından bişeyleri virüsledi avast ta virüslü dosyaları sildi işte şimdiye kadar bunlar oldu .nasıl silebilirim ve bu virüs bilgisayara ne yapıyor bilen söylesin lütfen.
NOT:bu görüntüdeki $rsr.........bat adlı dosya sonraki bir deneyişimdenolduğu için oyle yazıyor.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Virüs nasıl bulaştı ki?Formatla bile gitmiyor.Mert'in dediği gibi o programı deneyin.
Evet avast gerçekten kötü bir program.Bende önceden kullanıyordum.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Formatla silinmeyecek virüs yoktur! Diskleri bicimlendir ve yeniden boyutlandir. Format sonrasi silinmedi diyelim milyarda bir ihtimal, o zaman kaspersky total security deneme sürümünü kur ne bit kalir, nede pire :)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Formatla silinmeyecek virüs yoktur! Diskleri bicimlendir ve yeniden boyutlandir. Format sonrasi silinmedi diyelim milyarda bir ihtimal, o zaman kaspersky total security deneme sürümünü kur ne bit kalir, nede pire :)
Evet aslında en iyi yollardan birisi de o.