Bilgisayarınız için iyi VPN seçimi

Bu konuyu okuyanlar

yavuzcolak

Öğrenci
Proxy-N-VPN, bir şirketin ürünleri aracılığıyla İnternet kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için çeşitli etkinlikler gerçekleştirmede uzmanlaştığı HTTP / HTTPS proxy'si sağlar. Güvenli gezinme için gizliliğinizi koruyabileceğiniz ve İnternette size güvenlik sağlayabileceğiniz yer. Bu nedenle, bu şirket, güvenli VPN'e (Sanal Özel Ağ) ek olarak güvenlik ve anonim ve yüksek proxy'ler ile karakterize edilen proxy'ler aracılığıyla bu alandaki lider şirketlerden biri olarak sıralanmaktadır. Bu nedenle şirket 2012 yılında faaliyete geçti.

Bir şirketin aradığı ve başarmak istediği şey, müşterilerine iyi düzeyde hizmet ve mükemmel müşteri desteği sağlamaktır. Her şeyi sizin için doğru yapın. Bir şirket, müşterilerine iyi hizmet sunma karşılığında müşterileri memnun etmeye çalışır.

Ayrıca size günün 24 saati uzmanlarını sunmayı planlamaktadır. Yılın her gününde her güne ek olarak. Hizmeti iyileştirmek ve müşterilerimizi memnun etmek. Çünkü uygun fiyatlar sunuyor ve tüm gruplar için uygun.

Proxy-N-VPN özelliği

1. Proxy-N-VPN ile ilgili olan şey, 1000MB / sn'ye varan hızlara sahip sunucularının hızıdır. Hizmetlerinde mükemmel performans ve yüksek kalite elde etmek.

2. Ayrıca, belirli bir bant genişliği olmadığından, rahatınız için bir hizmet için Sınırsız Bant Genişliği elde edersiniz.

3. Satın alırken odaklanılması gereken şey, çalışma süresini güvence altına almaktır. Buna çok dikkat etmelisiniz. Paranızı kaybetmemek için. Şirket size% 99,99'a kadar çalışma süresi garantisi vermeyi amaçlamaktadır.

4. Evet, herhangi bir sorununuz veya sorununuz varsa endişelenmeyin. Destek ekibiyle 7/24 iletişime geçebileceksiniz. Şirket, bir destek ekibinin karşılaştığınız sorunlarda size yardımcı olmasını amaçlamaktadır.

Neden bir Proxy kullanmalıyım?

1. Şirkete göre, internette tamamen hayalet olacaksınız. Böylece, güvenli gezinme için IP adresiniz gizlenecek ve internetteki gizliliğinizi koruyacaktır.

2. Ayrıca, kendinizi herhangi bir Wi-Fi bağlantısında meraklılardan da koruyacaksınız. Sokakta, otelde, havaalanında veya otobüste olun. Ve benzeri.

3. Şirket, sizi kimliğinizin çalınmasından korumayı amaçlamaktadır.

4. Şirket, şirket tarafından sağlanan vekaletnameyi kullanmakta hiçbir zorluk yaşamamanızı amaçlamaktadır.

Ödeme şekli

Güvenli bir ödeme yöntemi olarak PayPal ile kolayca ödeyebileceğiniz kolay ödeme, Veya ödeme yapmak için bir Kredi Kartı kullanabilirsiniz, Ayrıca Skrill, Payza gibi ödeme yöntemleri. Yani birçok ödeme yönteminiz var.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst