Bilgisayarimdan ses gelmiyor ne yapmam gerek

Bu konuyu okuyanlar

oguzhan3320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bilgisayarımın anakart ekran karti ram işlemci olarak parçalarını değiştirdim çalışıyor fakat ses gelmiyor kulaklık dahi taktim olmadi fakat arkadan ses girişini taktim sorunu nedir

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Tüm parçaları değiştiniz. Bağlantılarını düzgün yaptınız mı? Yeniden işletim sistemi kurdunuz mu?
Bilgileri verin yardımcı olalım.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Büyük ihtimalle ön panel girişlerini hatalı bağladınız. Anakartın kullanma kitapçığına bakın orada o uçları hangi yöne bakacak şekilde hangi sırayla takmanız gerektiği yazar.

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Arkadaşlar bilgisayarımın anakart ekran karti ram işlemci olarak parçalarını değiştirdim çalışıyor fakat ses gelmiyor kulaklık dahi taktim olmadi fakat arkadan ses girişini taktim sorunu nedir
Bu bilgisayar'a sağ tıklayıp açılan menüden "Yönet"i seçin. Sol menüden "Aygıt Yöneticisi" sayfasına tıklayın. Eğer sorun driverda ise "Diğer aygıtlar" başlığının altındaki driver'ı yüklemelisiniz. Yüklemek için ona çift tıklayıp, üst menüden "Ayrıntılar" sekmesine gelip "Donanım kimlikleri"ni seçin. En üsttekini kopyalayıp arama motorunuza yapıştırın. Uygun driver'ı bulup kurulumu yapın.

oguzhan3320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu bilgisayar'a sağ tıklayıp açılan menüden "Yönet"i seçin. Sol menüden "Aygıt Yöneticisi" sayfasına tıklayın. Eğer sorun driverda ise "Diğer aygıtlar" başlığının altındaki driver'ı yüklemelisiniz. Yüklemek için ona çift tıklayıp, üst menüden "Ayrıntılar" sekmesine gelip "Donanım kimlikleri"ni seçin. En üsttekini kopyalayıp arama motorunuza yapıştırın. Uygun driver'ı bulup kurulumu yapın.
Peki akşam üstü deniyim olmazsa tekrar deniyim

oguzhan3320

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar olmadi şimdi windows 10 yüklüyorum bide ordan deniyim