Bilgisayarımdaki crack oyunları kaldırmalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Arkadaşlar ben artık crack oyun kullanmamaya karar verdim fakat orijinal olan az oyunum var. Sizce tüm crack oyunları silmeli miyim? Artık korsan yazılım kullanmak istemiyorum. İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar ben artık crack oyun kullanmamaya karar verdim fakat orijinal olan az oyunum var. Sizce tüm crack oyunları silmeli miyim? Artık korsan yazılım kullanmak istemiyorum. İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz.
Bu size kalmış bir şeydir, ister crackli, ister orijinal oynayın, bana sormuş olursan orijinal oyna derim. Bende param yokken/yükleyemezken crackli indirip oynuyordum, artık orijinal alıp oynuyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
En iyisi orijinal oynamak. Güncelleme gelince hemen güncellenir ve bir de korsan gibi sorunlu olmaz. Silin isterseniz onları. Orijinal oynayın daha iyi. Kredi kartı gibi şeylerle uğraşmam derseniz, parayla Migros Steam cüzdan kodu veriyor. Ben öyle yapıyorum. Bir de Steam de iyi ve büyük indirimler olunca satın alıyorum beğendiğim oyunları. Ve de orijinal oyun oynayarak bir kaç insanın uğraştığı emeğinin karşılığını da vermiş oluyoruz. Bir tek sorun var. Türkiye'de oyunlar pahalı maalesef.