Bilgisayarımda Yüklü Olan Yazılımları Tekrar Yüklersem Ne Olur?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar heves edip 2000 çıkışlı bi oyun yüklemek istedim, oyun çok eski olduğu için orjinalini bulamadım mecburen harici bi siteden indirdim
indirdiğim dosyanın içinde oyunun setupu ve yazılımlar adında bi klasör vardı anlayacağınız o yazılımları kurmazsam oyun açılmayacaktı denedim açılmadı zaten :D
yüklemem gereken yazılımların fotoğrafını aşağıya bırakıyorum.
sorum şu, bu yazılımlar benim bilgisayarımda bulunmasına rağmen ben tekrardan kurarsam bir problem olur mu?
Eğer problem olacaksa bu yazılımların benim bilgisayarımda bulunup bulunmadığını nasıl öğrenebilirim?

Yazılımlar;

enginar gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
149
İçine virüs gömülmemişse bir şey olmaz zaten yazılım için gerekli gerçekten.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
İçine virüs gömülmemişse bir şey olmaz zaten yazılım için gerekli gerçekten.
sistem geri yükleme noktası oluşturup kursam eğer bi problem yaşarsam sistem geri yükleme noktası ile virüsü silebilir miyim
korktum bak şimdi xdd

enginar gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
149
sistem geri yükleme noktası oluşturup kursam eğer bi problem yaşarsam sistem geri yükleme noktası ile virüsü silebilir miyim
korktum bak şimdi xdd
Sistem geri yükleme yerine Kaspersky indir, malum forumun malum cümlesi ama gerçekten işe yarıyor.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Sistem geri yükleme noktası bir işe yaramaz sadece belki silinen bir programı geri getirir ve de @n g neer hocamın dediği gibi
anladım yükledikten sonra kaspersky security cloud ile tarama yapayım umarım bir sorun çıkmaz :D
herkese teşekkürler