Soru Bilgisayarım uyarı vermeden kapanıp açılıyor

Bu konuyu okuyanlar

berkaytopkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bundan 6 ay önce önce bir kasa topladım o zamandan beridir sorun devam ediyor bir çözüm bulamadım masaüstü bilgisayarım rastgele bi anda hiçbir uyarı vermeden kapanıp açılıyor şu ana kadar bu durum sadece oyun oynarken başıma geldi ekran bi anda gidiyor kasanın fanları duruyor sonra normal bir şekilde açılıyor ısınma problemi var mı diye msi afterburnerdan kontrol ettim cpu sıcaklığı 50 gpu sıcaklığı 60 ın üstüne çıkmıyor LoL ve Apexte rastegele bir anda kapanıyor (lolde başıma sadece 1 kere geldi) Valoranta iste maç sonunda oyun ve karakterler yavaşlıyor ardından o karşılaşma bitiyor istisnasız her seferinde o yavaşlama sekansında bilgisayar kapanıp açılıyor elimdeki tek tekrar eden veri bu

Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz
AMD Radeon RX 590
16 GB RAM
Kingston M2 SSD
600W PSU
CoolMoon Sıvı Soğutucu
GIGABYTE H510M S2H Anakart
Wındows 11 pro

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Pc ye stres testi yap bir yandan sıcaklık programı - görev yöneticisini açıp detaylı takip yap bir çok sebebi olabilir.

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
benzer bi sorun benim de başıma gelmişti ssd ye bi sağlık testi yapmanı öneririm benim ssd arızalıydı servise gönedrdim yenisi ile değiştirdiler hdsenitel diye bi program var buradan 5 numaralı programı kullanmıştım ben

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
Reaksiyon puanı
34
Bundan 6 ay önce önce bir kasa topladım o zamandan beridir sorun devam ediyor bir çözüm bulamadım masaüstü bilgisayarım rastgele bi anda hiçbir uyarı vermeden kapanıp açılıyor şu ana kadar bu durum sadece oyun oynarken başıma geldi ekran bi anda gidiyor kasanın fanları duruyor sonra normal bir şekilde açılıyor ısınma problemi var mı diye msi afterburnerdan kontrol ettim cpu sıcaklığı 50 gpu sıcaklığı 60 ın üstüne çıkmıyor LoL ve Apexte rastegele bir anda kapanıyor (lolde başıma sadece 1 kere geldi) Valoranta iste maç sonunda oyun ve karakterler yavaşlıyor ardından o karşılaşma bitiyor istisnasız her seferinde o yavaşlama sekansında bilgisayar kapanıp açılıyor elimdeki tek tekrar eden veri bu

Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz 2.90 GHz
AMD Radeon RX 590
16 GB RAM
Kingston M2 SSD
600W PSU
CoolMoon Sıvı Soğutucu
GIGABYTE H510M S2H Anakart
Wındows 11 pro
ısınma problemi yok diyorsanız ramden yada harddiskden yapar ikisinin de sağlığını kontrol ettirin ama harddiskte sıkıntı olsa windows başlatılırken hata verir

Son mesajlar