Bilgisayarım penceresinin geç açılması sorunu

Bu konuyu okuyanlar

onderak

Öğrenci
arkadaşlar windows 10 şuan ki son güncellemesine kadar yüklendiğinde, bilgisayarımın ilk açılışından sonra, bu bilgisayarı tıklayıp açmak istediğimde, kum saati 2 yada 3 defa dönüyor, ondan sonra açılıyor. evelden böyle bir şey olmuyordu. acaba bu bir windows güncelleme sorunu mu_? format atıyorum, ilk başta yok. ne zaman ki ben yükleyeceğim programları yüklüyorum, windows 10 da son sürümüne kadar kendisini güncelliyor ondan sonra bu yavaşlık yine oluşuyor. ssd kullanıyorum, normal hdd olan makinalarda bile böyle bir sorun görmedim. sorunu çözmek için, ccleaner, tuneup, iobit kullandım ama işe yaramıyorlar. donanımla alakalı bir şey olabilir diye düşünüyorum, orta derece bir oyun meraklısı olarak aklıma da logitech f710 gamepadim ve mouse'um g300s'im geldi, ama bunları çıkartıp denediğimde, bazen bu sorunu yaşamıyorum, bazen yaşıyorum. yani anlamadım işin içinden çıkamadım. sistemde antivirüs olarak da bitdefender 2016 plus var. acaba bu soruna ney neden oluyordur? herhangi bir çözüm önerisi olan var mı_? yada bu sorunu yaşayan birileri var mı_? yoksa bana özel bir sorun mudur bu_? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 

onderak

Öğrenci
sorun güncel. yok mudur hiç bir cevap. hadi cevap olmayabilir de.
hiç mi windows 10 kullanan yok arkadaşlar...
sizde durum nedir_? sizin bilgisayarım penceresi geç açılmıyor mu_?
 

15935724865005

Öğrenci
Benim Windows 10 umda sıkınti yok.bu guncelleme senin istegine bagli olmadan otomatik yukleniyor degilmi.format attin, sonra yine guncellemeden hemen sonra oldu oylemi.yok artik
 

onderak

Öğrenci
En son yapılan şu büyük güncelleme. Bilgisayarı kapatıp da o 3 yuvarlağın yüzde olarak yüklendiği güncellemeden sonra oluyor.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst