Yardım Bilgisayarım oyun oynarken reset atıyor

Dragex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarda Rainbow Six Siege, CS:GO gibi oyunlara girdiğimde 10 dk sonra PC reset atıyor. Sebebini anlayamadım ısındığından mı yoksa başka bir sorun mu var? Kışın daha uzun süre dayanıyor, geçen yaz da böyleydi şu anda da aynısı oldu. Bugün Dead by Daylight oynarken reset attı, CPU ve GPU sıcaklığı 75 dereceydi o sırada.
Sistem:
Amd Ryzen 3 3100
B550M anakart
2x8 GB RAM
Gtx 1650 Super
480 GB SSD
400W PSU

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
Reaksiyon puanı
34
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarda Rainbow Six Siege, CS:GO gibi oyunlara girdiğimde 10 dk sonra PC reset atıyor. Sebebini anlayamadım ısındığından mı yoksa başka bir sorun mu var? Kışın daha uzun süre dayanıyor, geçen yaz da böyleydi şu anda da aynısı oldu. Bugün Dead by Daylight oynarken reset attı, CPU ve GPU sıcaklığı 75 dereceydi o sırada.
Sistem:
Amd Ryzen 3 3100
B550M anakart
2x8 GB RAM
Gtx 1650 Super
480 GB SSD
400W PSU
hocam termal macun yenileyin derim birde kaliteli br soğutucu takın

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Sistem:
Amd Ryzen 3 3100
B550M anakart
2x8 GB RAM
Gtx 1650 Super
480 GB SSD
400W PSU
Ram in biri verimsiz kardeşim muhtemelen birini çıkar çalıştır bak birde öbürünü aynı problemi yaşadım ama ddr4 tü bnm kasa külüstür bir şey NFS underground oynardım 10 dk olur olmaz tak atardı..buda ona benziyor

Dragex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ram in biri verimsiz kardeşim muhtemelen birini çıkar çalıştır bak birde öbürünü aynı problemi yaşadım ama ddr4 tü bnm kasa külüstür bir şey NFS underground oynardım 10 dk olur olmaz tak atardı..buda ona benziyor
Ram lerin ikisi aynı ama ondan kaynaklanır mı sıkıntı?

Son mesajlar