Bilgisayarım kurulum yaparken veya internete girince kapanıyor

recx323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Masaüstü bilgisayarım internete girince internette video falan izleyince kurulum yapınca anında kapanıyor. Yaptıklarımı söyleyceğim, ona göre bilgilendirirseniz sevinirim.
  1. 6 farklı tarayıcıdan denedim
  2. İşlemci macununu ve fanını temizledim
  3. Format attım
  4. Isınma diye bir olay bile yok
  5. Win 7 Win 8 Win 10 işletim sistemlerinde denedim
  6. Ekran kartı, RAM, islemci, anakart, güç kaynagı ve harddiskler sorunsuz calisiyor
  7. Odamdaki prizlerde sorun olabilir ihtimaline karşı tüm odalarda denedim
  8. 4 farklı uzantı kablosunu denedim
  9. Başka bir evde de denedim
Lütfen ısınıyor demeyin hiçbir şekilde ısınmıyor ısı değerleri çok düşük benden sorunu anlamak adına istedikleri bir şey varsa gösteririm. Bilgisayara hicbir sey kuramiyorum bi program vasıtasıyla bir şey rica etmeyin kurulum baslar baslamaz kapaniyor çünkü.

Kablolarda problem yok bilgisayar masaüstü açıkken kapanmiyor gunlerce acik kalabilir ta ki bir şeyler açana kadar.

Tüm konuları gezdim isime yarayan cözüm bulamadim o yüzden yeni konu actim.

Dipnot: 3 bilgisayarcıya götürdüm sorunu bulamadılar hic bi türlü yapamadılar

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Tarayıcılarda ve herhangi bir kurulumda kapanıyorsa format atarken %100 kapanır. Bana hiç inandırıcı gelmedi söylediğin şeyler birbiriyle çelişiyor. Nasıl bir kapanma bu reset mi yoksa tamamen güç mü kesiliyor ?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
6 farklı tarayıcıdan denedim demişsin ve format attığını söylemişsin. Format attıysan nasıl tarayıcıları kurdun ? Sen kendi kendini trollemeye çalışmışsın haberin yok.