Bilgisayarım kendi açılıyor sonra tekrar kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

HolyLox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1-2 aydır bilgisayarımın kendi istediği zaman açılıyor sonra bir anda kapanıyor.
Güç tuşuna basıyorum fanlar vs çalışıyor kasanın ışıkları yanıyor ama fareye kalvyeye ışık gelmiyor ekran da gelmiyor.
O şekilde bekleyince bazen bir gün bazen bir saat bazen on dakika değişiyor açılıyor kendi kendine sonra oynuyorum falan bir anda kapanıyor.
Bir yere yaptırmak için götürdüm işlemci ve anakart yanmış dedi 1000tl masraf çıkardı. Fakat bilgisayar açılıyor oyun vs oynuyorum sorun başka bir şey olabilir mi yardım eder misiniz

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
işlemci anakart yansa, makina açılmaz bile. :)
power düğmesinde kısa devre olabilir. ANAKARTTAN kablosunu çıkarıp,o şekil bi dene Yine yapcakmı. Bi de kabloları komple bi sök,tak.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Yaklaşık 1-2 aydır bilgisayarımın kendi istediği zaman açılıyor sonra bir anda kapanıyor.
Güç tuşuna basıyorum fanlar vs çalışıyor kasanın ışıkları yanıyor ama fareye kalvyeye ışık gelmiyor ekran da gelmiyor.
O şekilde bekleyince bazen bir gün bazen bir saat bazen on dakika değişiyor açılıyor kendi kendine sonra oynuyorum falan bir anda kapanıyor.
Bir yere yaptırmak için götürdüm işlemci ve anakart yanmış dedi 1000tl masraf çıkardı. Fakat bilgisayar açılıyor oyun vs oynuyorum sorun başka bir şey olabilir mi yardım eder misiniz
1000 TL diyen sıfatsıza git okkalı bir söv, sonra eve git kasa içi temizliği yap dua et yeter.

HolyLox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000 TL diyen sıfatsıza git okkalı bir söv, sonra eve git kasa içi temizliği yap dua et yeter.
Zaten temiz daha bir hafta olmadı yukarıdaki arkadaşın önerdiği olayı bir deneyeceğim bakalım ne olacak

HolyLox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PSU VE İŞLEMCİ FANINI DEĞİŞTİRDİK SORUN ÇÖZÜLDÜ KONU KİLİT

PSU SORUNLUYMUŞ!