Bilgisayarım İzleniyormu

Bu konuyu okuyanlar

TahaReyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
yaklaşık 2 3 gündür farem kendi kafasına göre bişeyler yapıyor bi uygulamalara tıklıyormuş gibi oluyor bi sayfaya giriyorum yukarı veya aşşağı Kayıyor Lütfen bi bilgisi olan yardım edebilirmi Özel bilgilerim çalınmasın nasıl düzeltebilirim bunu

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
yaklaşık 2 3 gündür farem kendi kafasına göre bişeyler yapıyor bi uygulamalara tıklıyormuş gibi oluyor bi sayfaya giriyorum yukarı veya aşşağı Kayıyor Lütfen bi bilgisi olan yardım edebilirmi Özel bilgilerim çalınmasın nasıl düzeltebilirim bunu
Giriş aygıtlarınızda da sorun olabilir. Hemen panik yapmayın.

TahaReyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Basit KeyLogger Çeşitleri
.Yol:Ctrl-Alt-Shift-X
tuşlarına basın karşınıza bişey çıkmazsa yok demektir
.Yol: Başlat-Çalıştır-Cmd-Net-File yazın pcnize açık olan dosyaları görün girdi yok derse tamamdır.
(İNTERNETTE BUNLARI GÖRDÜM DENEDİM YAPTIM SIKINTI ÇIKMADI)
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouseunda bir sorun var muhtemelen.
İnşallah

Giriş aygıtlarınızda da sorun olabilir. Hemen panik yapmayın.
Yani yeni bi fare mi al diyorsun

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
kim neden izleyebilir seni kardeşim , saçmalama bilgisayarın da milyon dolarlık bilgiler varsa orasını bilmem :)

istersen Gina haspeli bir arayayım o bilir

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Fare de giriş aygıtı olarak geçer. Yakınınızda kullanabileceğiniz farklı cihaz varsa onda deneyin. Ben fareden şüpheleniyorum.

TahaReyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kim neden izleyebilir seni kardeşim , saçmalama bilgisayarın da milyon dolarlık bilgiler varsa orasını bilmem :)

:D ne milyondolardığı AsçÇqwe bazı şifrelerim var gmail kart fln öğrenirse bi pizza sipariş etsin not defterini açtım pusudayım Çd

Fare de giriş aygıtı olarak geçer. Yakınınızda kullanabileceğiniz farklı cihaz varsa onda deneyin. Ben fareden şüpheleniyorum.
Tamam. Yedek bi Farem var birkaç gün onu kullanayım.

mali2012

Asistan
Reaksiyon puanı
9
farenizin pili zayıflamıştır veya bilgisayarınıza virüs türü bir zaralı yazılım da bulaşmış olabiir.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Dendiği gibi farenizde ya da giriş kısmınızda sorun olabilir. Ayrıyeten USB çoğaltıcı gibi şeylere bağlıysa fareniz onlardan dolayı da oluyor olabilir. Kendimden biliyorum bozuk USB Çoğaltıcılar yapar böyle.

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bilgisayarı Malwarebytes ile tarat istersen

TahaReyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Dendiği gibi farenizde ya da giriş kısmınızda sorun olabilir. Ayrıyeten USB çoğaltıcı gibi şeylere bağlıysa fareniz onlardan dolayı da oluyor olabilir. Kendimden biliyorum bozuk USB Çoğaltıcılar yapar böyle.
yok kullanmıyorum usb çoğaltıcı

farenizin pili zayıflamıştır veya bilgisayarınıza virüs türü bir zaralı yazılım da bulaşmış olabiir.
kablolu fare kullanıyorum windows defender bi sorun yok dedi tarattım

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
virüs olsa senin fareni ellemez neden mi amacı genelde sifre veya botnet olur yani kısaca anlaşılmayacak şeyler yapar sana niye belli etsin ki korkuyorsan kaspersky ile tarat çıkmazsa 3-4 gün sonra yeni bilgiler gelir tekrar tarat

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093

dayııııııııııııı kim seni niye izlesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

mali2012

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Benim bilgisayarıma zaralı yazılımlar girdiğinde böyle şeyler karşıma çıkmıştı. Bir de kablosuz farenin pili zayıfladığında. Yani virüs konusunda sizin kadar bilgi sahibi değilimdir belki. Virüs hedef bilgisayara bulaştığında hedef bilgisayarda imlecin titremesi, kendi kendine oynaması gibi etkilerin olması virüsün amacına ters. O yüzden virüsten beklenen değildir ama belki başka bir zararlı yazılım olabilir diye söylüyorum. Zararlı yazılımdır anlamında virüs deyip geçmiştim. :)

TahaReyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Benim bilgisayarıma zaralı yazılımlar girdiğinde böyle şeyler karşıma çıkmıştı. Bir de kablosuz farenin pili zayıfladığında. Yani virüs konusunda sizin kadar bilgi sahibi değilimdir belki. Virüs hedef bilgisayara bulaştığında hedef bilgisayarda imlecin titremesi, kendi kendine oynaması gibi etkilerin olması virüsün amacına ters. O yüzden virüsten beklenen değildir ama belki başka bir zararlı yazılım olabilir diye söylüyorum. Zararlı yazılımdır anlamında virüs deyip geçmiştim. :)
kankacım başlığı okudunmu bilmiyorum ama bilgisayarım izleniyormu adlı başlığı tartışıyoruz sen virüsden bahsediyorsun :)

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Faren kendi kendine hareket edince interneti kes biri seni izliyorsa zaten anında iletişim kesilir ve mause hareketi durur eyer mouse hareketi interneti kestikten sonra hala devam ediyorsa aygıtta sorun vardır

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Faren kendi kendine hareket edince interneti kes biri seni izliyorsa zaten anında iletişim kesilir ve mause hareketi durur eyer mouse hareketi interneti kestikten sonra hala devam ediyorsa aygıtta sorun vardır
Nereden biliyorsun uzaktan kontrol ettiğini belki zararlı yazılım atıyorum saat 11 de fare yi hareket ettirecek kod var

mali2012

Asistan
Reaksiyon puanı
9
kankacım başlığı okudunmu bilmiyorum ama bilgisayarım izleniyormu adlı başlığı tartışıyoruz sen virüsden bahsediyorsun :)
kanka virüsten değil de başka zararlı yazılımlardan falan olmaz mı sence? Sonuçta bilgisayarda normalin dışında şeyler yaptırabilir. Benim başıma daha evvel geldi. O yüzden. :)

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Dostum mouse bozuk olabilir farklı mouse dene. :D