Bilgisayarım İyi Ama Yeterli Performansı Alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

xflame67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler pcmi alalı 7 ay oldu özellikleri Ekran Kartı nvdia geforce gt 740 4gb rem 8gb dd3 2 gb harddisk intel i5 4460 3.20 ghz işlemci 350 watt güç kaynağı 2 gb harddisk böle bi kasam var .Pcyi aldığımdan beri böyle internet cafedeki kötü pcler gta 4 very high de 30 fps veriyo benimki medium ayarlarda 35 40 fps alıyo neden böyle anlamadım . Monitörden kaynaklı olabilirmi monitörü değişmedim 2008 de aldığım monitör takılı 1280x1024 75 hertz beyler monitördenmi kaynaklı güç kaynağındanmı küç kaynağı 350 watt azmı geliyo ona göre 500 wat yada 600 watt alcam neden kaynaklı yazın lütfen

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Giris seviyesi olan bir ekran kartina sahipsiniz.

Yüksek ayarlarda akici oynamak istiyorsaniz daha iyi bir ekran karti almaniz gerekiyor. Kafelerdeki "kötü" bilgisayarlarin hangi donanima sahip oldugunu bilmiyoruz, bu yüzden kiyaslama yapamayiz.

Oyunda optimizasyon sorunu da mevcut bunu da belirtmis olayim.

Her oyunda derken baska hangi oyunda sorun yasiyorsunuz?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
gta iv kasar.
her bilgisayarda kasar.
çünkü konsola üretilmiş bir oyundur.
rockstar sonradan korsancılardan fırsat kalırsa üç beş kuruş da pc'den kazanalım diyip hızlıca uyduruk port etti gta iv'ü.
binlerce konu var her forumda.
ekran kartı 740glop, çok iyi değil.
ama ekran kartıyla alakası yok.
bu oyunun kasmasının nedeni ps3-pc mimari farklılığından ötürü.
ps4-pc mimarilari artık daha yakın, dolayısıyla portlar kolaylaştı, bu tarz rezillikler artık daha az.
başka bir oyunla dene.
monitörle alakası yok.
güçle de alakası yok.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Bu nasıl bir ankettir gece gece güldüm