Bilgisayarım hata veriyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,338
Bilgisayarım an operatin system wasn't found.Try disconnecting any drivers that don't contain an operating system . Ctrl alt del e ba yeniden başlatmak için hatası var ne yapmalıyım YouTube da izledim olmuyor koydeyim başka PC yok nasıl düzeltirim çift taraflı USB var

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Muhtemelen anakart harddiskinizi görmüyor veya harddisk arıza verdiği için işletim sisteminiz gitmiş. BIOS Post ekranında "Boot Menu" kısayolu ile (Genelde F12 veya F11 olur) boot edilecek aygıtları kontrol edin, anakartın harddiskinizi görüp görmediğine bakalım.

Reaksiyon puanı
1,338
Muhtemelen anakart harddiskinizi görmüyor veya harddisk arıza verdiği için işletim sisteminiz gitmiş. BIOS Post ekranında "Boot Menu" kısayolu ile (Genelde F12 veya F11 olur) boot edilecek aygıtları kontrol edin, anakartın harddiskinizi görüp görmediğine bakalım.
Hocam sıkıntı yok goruyor çökmesi de bence Windows defender virüs uyarısı yaptı virüsü silmeye çalıştım Windows defender üzerinden sildim herhalde işletim dosyaları gitti

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Anakart harddiski görüyorsa sizin de söylediğiniz gibi işletim sistemi gitmiş, bu durumda kurtarma diski gerekiyor ne yazık ki başka yolu yok.

Reaksiyon puanı
1,338
Ya acaba USB den bağlayıp kurtarabilirmiyim bilgileri hani win 10 u kurup bilgileri silmeden hemen o bilgileri alip kurtarıp tekrar format yapmayı planlıyor um