Soru Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır?

Bu konuyu okuyanlar

Enkaren

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Not : Bilgisayarım hangi oyunları kaldırıcağını sorabileceğim bir kategori göremedim varsada bilmiyorum kusura bakmayın.

Ekran Kartı : GT 9600 1GB
İşlemci : i3 530 2.93GHZ
Ram : 4GB

bu bilgisayar ile hangi oyunları oynayabilirim 30fps hariç birde pek fazla bilinmedik oyunlar olursa güzel olur çünkü popüler olan çoğu oyunu bitirdim.

Şimdiden Teşekkürler.

Birde şu anda uykusuzum yanlış yada anlaşılamayacak birşey yazmışsam lütfen söyleyin.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Pek bilmiyorum ama eski bir üyemiz olsaydı net
Mount & Blade önerirdi.

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Stardew Valley.
World of tanks biltz.
Terraria.
Dont starve together.
Minecaft.

BLCOnur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar , Daha önce paylaşılan bir sayfa var sizlere linkini atıyorum . Cevapda Bir site linki mevcut Linkteki siteye girin ve Herhangi bi oyunu Seçin. Bir program inicek o programı çalıştırın. sistem bilgilerinizi alıyor sitede bütün oyunlar ile karşılaştırıyor Hangi oyunları kaldırır bilgisayarınız oradan kontrol edebilirsiniz . bilginize Sunarım.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Merhabalar , Daha önce paylaşılan bir sayfa var sizlere linkini atıyorum . Cevapda Bir site linki mevcut Linkteki siteye girin ve Herhangi bi oyunu Seçin. Bir program inicek o programı çalıştırın. sistem bilgilerinizi alıyor sitede bütün oyunlar ile karşılaştırıyor Hangi oyunları kaldırır bilgisayarınız oradan kontrol edebilirsiniz . bilginize Sunarım.

1-) Güvenilir Değil
2-) Hep doğru cevabı vermiyor.

Enkaren

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Stardew Valley.
World of tanks biltz.
Terraria.
Dont starve together.
Minecaft.
World Of Tank(Sevmediğim bir oyun) hariç diğerlerini oynadım bitirdim yinede teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Warband, With Fire and Sword güzel oyunlardır.
Mount And Blade Serisini çok oynadım 3k+ günüm vardır oyunlarda çok sıkıyor bir süre sonra modlarla beraber arada oynarım yinede. Sağolun.

Flatout 2 güzeldir.
bu oyunu ilk defa duydum ve pek hoşuma gitmedi araba oyunlarını sevmiyorum. Yinede Teşekkürler. (Birde ilk gördüğümde Fallout 2 diyorsunuz sandım :D)

Pek bilmiyorum ama eski bir üyemiz olsaydı net
Mount & Blade önerirdi.
M&B serilerinin hepsini oynadım ve hepside ısıtılıp ısıtılıp yeni oyun diye çıkartılmış bence. Yinede Teşekkürler.

Son mesajlar