Bilgisayarım Eskiden GTA 5(V) Kaldırırken Artık Gta San Andreasta Kasma Yapar Oldu!!

Furkan Kuyzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba hepinize arkadaşlar dell inspiron bir bilgisayara sahibim bilgisayarımı fanları temizlenmesi, termal macunu ve bataryası değişmesi için bir tamirciye verdik bilgisayarım GTA 5 kaldırırken şimdi gta san andreasta kasma yapıyor oldu far cry 3'ü bir gram dahi kasmadan oynarken şimdi oyunu yüklerken kasma yapıyor pc çok yavaşladı. Tamirci bilgisayarım ana kartını çalmış olabilirmi? Arkadaşlarıma sordum pek güvenilir bir yer değilmiş. Hatta bir arkadaşım format attırmak için vermiş bilgisayarı bozulmuş tamircinin işimidir? Ha birden Win7'den Win10'a yükseltip format atmış geri de dönemiyorum bunla bir alakası varmıdır lütfen en kısa sürede dönüş yapın Pc'min özellikleri alttadır.
özelliklerim.png

derivative

Asistan
Reaksiyon puanı
41
:D güvenmediğin yere bilgisayar emanet edilmez ama anakartı çalsa bilgisayar nasıl açılacak ? laptop bu üstündeki tüm parçalar tümleşik geliyor en fazla ram çalmıştır o da eskide kaldı artık hiç bilmeyen adam bile anlayabiliyor.
nvidanın sitesinden ekran kartı driverını indirin sorun düzelecektir

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Gta San Andreas ta bile kasma yapıyorsa öncelikle vga driverlarını kontrol et sonrasında işlemci ve hdd yi meşgul eden bir şey varmı görev yönetisinden bak.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,416
Laptobu öncelikle bir sıfırlandır ekran kartının sürücülerini bul kendin yeniden kur

Furkan Kuyzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gta San Andreas ta bile kasma yapıyorsa öncelikle vga driverlarını kontrol et sonrasında işlemci ve hdd yi meşgul eden bir şey varmı görev yönetisinden bak.

Evet var disk hep %50 %60 oyun falan açınca %100 oluyor direk bunu araştırdım bilgili kişilere ulaştım senin laptopunun parçaları windows 7 için tasarlanmış win 10'a geçtiğin için böyle sorunlarla karşılaşıyorsun dedi araştırdım bir kaç kaynaktan aynı cevaba ulaştım sizce tanıdığım ve güvendiğim bir abim var format atıp win 7'ye geri getirebilir ona mı hallettireyim?

by efsane

Rektör
Emektar
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,135
Evet var disk hep %50 %60 oyun falan açınca %100 oluyor direk bunu araştırdım bilgili kişilere ulaştım senin laptopunun parçaları windows 7 için tasarlanmış win 10'a geçtiğin için böyle sorunlarla karşılaşıyorsun dedi araştırdım bir kaç kaynaktan aynı cevaba ulaştım sizce tanıdığım ve güvendiğim bir abim var format atıp win 7'ye geri getirebilir ona mı hallettireyim?

Olabilir evet. Kendin de Windows 7 kurabilirsin az araştırmayla. Takıldığın yerde biz yardımcı oluruz.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Öncelikle merhaba hepinize arkadaşlar dell inspiron bir bilgisayara sahibim bilgisayarımı fanları temizlenmesi, termal macunu ve bataryası değişmesi için bir tamirciye verdik bilgisayarım GTA 5 kaldırırken şimdi gta san andreasta kasma yapıyor oldu far cry 3'ü bir gram dahi kasmadan oynarken şimdi oyunu yüklerken kasma yapıyor pc çok yavaşladı. Tamirci bilgisayarım ana kartını çalmış olabilirmi? Arkadaşlarıma sordum pek güvenilir bir yer değilmiş. Hatta bir arkadaşım format attırmak için vermiş bilgisayarı bozulmuş tamircinin işimidir? Ha birden Win7'den Win10'a yükseltip format atmış geri de dönemiyorum bunla bir alakası varmıdır lütfen en kısa sürede dönüş yapın Pc'min özellikleri alttadır.
Ekli dosyayı görüntüle 34397
Merhaba;
Anakartının çalınması gibi bir durum olmaz ama ekran kartı çalınmış olabilir.
Driverlarınız yüklü mü ve güncel mi kontrol edin.

Furkan Kuyzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olabilir evet. Kendin de Windows 7 kurabilirsin az araştırmayla. Takıldığın yerde biz yardımcı oluruz.
Çok araştırdım dönemedim çünkü 30 günü geçtikten sonra 3 widows tarafindan gizlenmiş dosya ile dönebiliyorsun onlari da formatlayinca gitmiş dönemiyorum nasıl dönebilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba;
Anakartının çalınması gibi bir durum olmaz ama ekran kartı çalınmış olabilir.
Driverlarınız yüklü mü ve güncel mi kontrol edin.
Driver özelliklerini kontrol etmeye çalıştım ama halledemedim galiba

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
gta san andreas'ın optimasyonu gta5'e göre kötü ondan öyle...