Bilgisayarım Bu Oyunu Kaldırır Mı Kaldırmaz Mı ? Cevabı Burada!

Bu konuyu okuyanlar

okyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.Forumda sürekli " bilgisayarım şu oyunu kaldırır mı?, bu oyunu açar mı" diye başlıklar görüyoruz. Aramızda mutlaka bilen vardır fakat bilmeyenler için ben bir rehber hazırladım.

System Requirements Lab adlı sitemiz size hangi oyunun açıp açmayacağını söylüyor.Düşük olan sisteminizi söylüyor , mesela ekran kartı yetersiz minimum şu olmalıdır tarzında.Şimdi sitemize girelim.

Requirements Test

Açılan sayfada 1. kutucuğa ister kendiniz oyun yazın mesela ; Call of Duty : Black Ops veya 2. kutucukdan listeyi açıp ordan hangi oyunu açıp açmayacağını öğrenmek için seçin.

Oyunumuzu seçtikten sonra " Can you run it " butonuna tıklıyoruz.

daha sonrasında açılan sayfada yukarıda bir uyarı çıkacaktır.O uyarıya tıklayıp " Eklentiyi Çalıştır " a tıklayınız.

Karşımıza bir güvenlik uyarısı çıkacaktır bu uyarıya " Çalıştır " deyip devam ediniz.

Vee son aşamamıza geldik.Açılan sayfada size oyunu çalıştırıp çalıştırmadığını gösterecektir.Burda ben Modern Warfare ' i seçtim ve sistemim bunu hiç kasmadan oynayabileceğimi gösterdi eğer sizde yeşil olan yer kırmızı olursa fail verirse anlayın ki oyunu rahat oynaya mayacaksınız.Sayfanın aşağılarında hangi parçanın kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilirsiniz.

bu siteden yapabilirsiniz İyi forumlar !!

Gayet açık bir şekilde anlatmaya çalıştım.Umarım bir kaç kişiye faydamız dokunur.
Teşekkürler
Arkadaşlar merhaba.Forumda sürekli " bilgisayarım şu oyunu kaldırır mı ? , bu oyunu açar mı " diye başlıklar görüyoruz.Aramızda mutlakaki bilen vardır fakat bilmeyenler için ben bir rehber hazırladım.

System Requirements Lab adlı sitemiz size hangi oyunun açıp açmayacağını söylüyor.Düşük olan sisteminizi söylüyor , mesela ekran kartı yetersiz minimum şu olmalıdır tarzında.Şimdi sitemize girelim.

Requirements Test

Açılan sayfada 1. kutucuğa ister kendiniz oyun yazın mesela ; Call of Duty : Black Ops veya 2. kutucukdan listeyi açıp ordan hangi oyunu açıp açmayacağını öğrenmek için seçin.

Oyunumuzu seçtikten sonra " Can you run it " butonuna tıklıyoruz.

ha sonrasında açılan sayfada yukarıda bir uyarı çıkacaktır.O uyarıya tıklayıp " Eklentiyi Çalıştır " a tıklayınız.

Karşımıza bir güvenlik uyarısı çıkacaktır bu uyarıya " Çalıştır " deyip devam ediniz.

Vee son aşamamıza geldik.Açılan sayfada size oyunu çalıştırıp çalıştırmadığını gösterecektir. Burada ben Modern Warfare ' i seçtim ve sistemim bunu hiç kasmadan oynayabileceğimi gösterdi eğer sizde yeşil olan yer kırmızı olursa fail verirse anlayın ki oyunu rahat oynaya mayacaksınız. Sayfanın aşağılarında hangi parçanın kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilirsiniz.

Gayet açık bir şekilde anlatmaya çalıştım.Umarım bir kaç kişiye faydamız dokunur.Bölüm yetkilisi üst konu yaparsa hiç fena olmaz.

Teşekkürler :grinning::grinning: