Bilgisayarım Bluetooth desteklemesine rağmen açamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Nydos38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar.Bilgisayarım tulparv20.1 format attırmaya götürdüm formattan sonra pc de bluetooth açamıyorum,kulaklık da bağlayamıyorum kablolu kulaklıklar da alışmıyor.Sebebi nedir ve çözümü nasıl olur acaba.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Selamlar.Bilgisayarım tulparv20.1 format attırmaya götürdüm formattan sonra pc de bluetooth açamıyorum,kulaklık da bağlayamıyorum kablolu kulaklıklar da alışmıyor.Sebebi nedir ve çözümü nasıl olur acaba.
Chipset ve Bluetooth sürücüsü kurulu olmayabilir. Aygıt yöneticisinden kontrol edin.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
V20 modeli ile aynı parçaları kullanıyor sanırım gerekli olan Ses, kaplosuz, anakart, Bluetooth sürücülerini indirin sorun çözülecektir.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bu sayfadan indirebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

V20 modeli ile aynı parçaları kullanıyor sanırım gerekli olan Ses, kaplosuz, chipset, anakart sürücülerini indirin.

Çünkü tam ismini yazmamış arkadaş:
Tulpar T7 V20.1.1

Nydos38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
V20 modeli ile aynı parçaları kullanıyor sanırım gerekli olan Ses, kaplosuz, anakart, Bluetooth sürücülerini indirin sorun çözülecektir.

indirdim rar dosyasına tıkladım hata verdi arşiv tanınmıyor veya arşiv hatalı diyo(bluetooth dosyası için)
Mesaj otomatik birleştirildi:

indirdim rar dosyasına tıkladım hata verdi arşiv tanınmıyor veya arşiv hatalı diyo(bluetooth dosyası için)
diğerlerini indirdikten sonra ne yapmam lazım?dosyaya tıklayınca birçok şey çıkıyor?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Kutusundan sürücü USB'si çıktıysa oradan yükleyin Bluetooth'u. Galiba o USB Toshiba olmalı verdikleri.

Son mesajlar