Yardım Bilgisayarım bazen çok yavaş bazen olması gerektiği gibi

Bu konuyu okuyanlar

emirhanak1907

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar benim asus fx506hcb-hn144 laptopım var. Bilgisayarda bir ekstra ısınma gibi bir sorun yok. Ama bilgisayarı gün içinde soğukken ilk kez açtığım zaman performansı cidden çok kötü oluyor. Sonra biraz bilgisayarla vakit geçirip yeniden başlattıktan sonra olması gerektiği gibi oluyor. Driverlarını asusun sitesinden bu pc için uygun olarak indirdim. Sizce sorun ne olabilir? Çok uğraştım, araştırdım ama sorunu çözemedim. Garantiye vericem ama işim oluyor diye vermek istemiyorum. Lütfen yardımcı olun.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Arkadaşlar benim asus fx506hcb-hn144 laptopım var. Bilgisayarda bir ekstra ısınma gibi bir sorun yok. Ama bilgisayarı gün içinde soğukken ilk kez açtığım zaman performansı cidden çok kötü oluyor. Sonra biraz bilgisayarla vakit geçirip yeniden başlattıktan sonra olması gerektiği gibi oluyor. Driverlarını asusun sitesinden bu pc için uygun olarak indirdim. Sizce sorun ne olabilir? Çok uğraştım, araştırdım ama sorunu çözemedim. Garantiye vericem ama işim oluyor diye vermek istemiyorum. Lütfen yardımcı olun.
Görev yöneticisini hiç kontrol ettiniz mi? Ek olarak üreticilerin sitesindeki sürücüler çoğunlukla güncel değil. Elinizle teker teker güncellemeniz gerekir.

emirhanak1907

Asistan
Reaksiyon puanı
7
görev yöneticisinde arkaplanda çalışan fazla program yok. Zaten olsaydı da kapatıp tekrar açınca sorun çözülmezdi bence. Driverları el ile de güncelledim, sorun çözülmedi.

ozknayd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Laptop içini bir temizlet derim termal macun değişikliği filan da yaptır

elfo07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bios üzerinden kontrol ettiniz mi pil tasarruf modunda yavas kalır ac kapa yapınca dengeliye gecer kontrolleri yapın isterseniz

Lord Erenify

Imperial Lord
Forum Editörü
Reaksiyon puanı
569
Format at. Olmazsa servise ver.