Soru Bilgisayarım ara sıra mavi ekran hatası veriyor?

sosyalton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, Bilgisayarım ara sıra mavi ekran hatası veriyor?çok formatladım, yeni sistemler kurdum düzelmedi, nasıl çözülebilir, yeni pc almak zorunda bırakıyor beni, film izlerken önemli bir şeyler yaparken çat diye gidiyor, sonra tekrar açılıyor. aşağıdaki gibi hata
1681272963790.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

windows 10 pro 64 bit

Son düzenleme:

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Merhaba, Bilgisayarım ara sıra mavi ekran hatası veriyor?çok formatladım, yeni sistemler kurdum düzelmedi, nasıl çözülebilir, yeni pc almak zorunda bırakıyor beni, film izlerken önemli bir şeyler yaparken çat diye gidiyor, sonra tekrar açılıyor. aşağıdaki gibi hata
Ekli dosyayı görüntüle 181544

windows 10 pro 64 bit
resim kalitesiz anlaşılmıyor

ChaosBoost

Profesör
Reaksiyon puanı
696
Intel + AMD sistem mi kullanıyorsun?

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
overclock yapılı mı? bios da ayarlar nasıl?

Yiğit75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İlköncelikle bu sorun bir çok şeyden kaynaklanıyor olabilir, Biosun güncel olmaması, ekran kartı sürücülerinin güncel olmaması, Windows uptade güncellemelerinin yapılmaması gibi bunları yaptın mı veya bilgin var mı ?

sosyalton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İlköncelikle bu sorun bir çok şeyden kaynaklanıyor olabilir, Biosun güncel olmaması, ekran kartı sürücülerinin güncel olmaması, Windows uptade güncellemelerinin yapılmaması gibi bunları yaptın mı veya bilgin var mı ?
windows update güncel, ekran kartı güncel, biosda güncel m ibilmiyorum

Yiğit75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Windows arama çubuğuna gelip, dxdiag yaz orada bios kısmında ne yazıyorsa onu bana iletir misin biosun güncel mi değil mi kontrolünü sağlayacağım veya anlıyorsan sende sağlayabilirsin güncel değilse güncellemen lazım

sosyalton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Windows arama çubuğuna gelip, dxdiag yaz orada bios kısmında ne yazıyorsa onu bana iletir misin biosun güncel mi değil mi kontrolünü sağlayacağım veya anlıyorsan sende sağlayabilirsin güncel değilse güncellemen lazım
Phoenix BIOS SC-T v2.2 P09RAP YAZIYOR HOCAM

sosyalton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
güncel mi hocam

Yiğit75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
http://orcaservice.samsungmobile.com/SWUpdate.aspx bu programı indirip biosunun kontrolünü sağlar mısın ?

Ek olarak belirteyim bilgisayarının modeline bakarak samsung'un sitesinde bios güncelleştirme dosyasını araştırdım fakat bulamadım başka sitelerde buldum ama güvenmediğim için atmadım en son bu attığım programı buldum samsungun güncelleştirme aracı eski bir program kendisi indir dene bakalım

birde şu siteyede göz at Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür?

Son düzenleme: