Bilgisayarım açılır açılmaz geri kapanıyor..

Bu konuyu okuyanlar

saadet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(
ben bilgisayarıma format atamıyordum, mavi ekran çıkıyordu kalıyordu; nedenini sordum herkeze hdd den dolayı dediler :S gittim hdd aldım fakat hdd den dolayıda değilmiş bi türlü yapamadım sonra mecbur kaldım artık bilgisayarcıya verdim onu ben. Bilgisayarcı anakartı güncellemiş, yeni hdd i takmış, fanlar eskimiş die yeni fan filan takmış, bilgisayarı yapmış sonunda, biz seviniyoruz böle yapıldı pc filan die. Eve getirdik işşte bi kaç gün sonra durup dururken kapanmaya başladı . açıorum pc yi en fazla 20 dk geçio, kapanıo:wassat::( reset filan da deil reset olsa virüs fln vardır die format çekcem ama direk kapanıo tekrar açılmıo pc, yardımınıza ihtiyacım var yaa naapcaımıda şaşırdım:( şimdiden teşekkür ederim hepinize:sweatdrop:

saadet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haa onu yasmaı unuttum , başka bi ram de denedim :(
uff yine olmadı :p

BabaTurko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman sorun büyük olasılıkla psu dandır gibi gözüksede bence cpunun fazla ısınmasından kaynaklanıyordur. yani spu fanı çalışıyormu onu kontrol edin.. cpu soğutması yeterliyse psu da karar kılınabilir bence.. kolay gelsin..

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
sistem dosyasından bişey silinmesin hani virüs girer siler bence format at.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
%80 ısınma problemidir çünkü pc ınınca reset atara ama daha çok ısınırsa pc kapanır

istersen pc açınca bi sıcakjlıklara bak bakalım kaç degerlerde (pc wizard programıyla bak )

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bir daha açılmıyor demişsin kapannca o halde büyük bir ihtimalle sorun PSU kaynaklı. Sen yine de bi aç kasayı ni bak bakalım fanlarda durum ne alemde açıkken aksayan bi parça falan var mı.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Islemci yerine oturmamistir, isinmadan dolayi lapatiyordur makina kendini.

saadet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim arkadaşlar hepinize, söylediklerinizden ben şunu çıkardım; bilgisayarcı fanı iyi takamamış, sanırım sorun fanda ki bilgisayar ısınıyor ve kapanıyor, umarım çözcem sorunu çok sağolun :) :)