Bilgisayarda yapmadığım şeyler çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bilgisayara şifre koymamama rağmen şifre istiyor, Bilgisayarın şarzı bittti açtığımda şifre istedi 12345 girdim şifre yanlış dedi yeniden deneye basınca şifre istemeden açtım
Bir USB yi şifre sıfırlama diski yaptım ama daha denemedim,eğer açılmasa diye içindeki önemli şeyleri kopyalıyom daha

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
:eek: değişik bir sorun bir daha olamzsa prob. yok hackerler biraz oynaşmış olabilir :D

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Biraz değil baya oynamışlar bilgisayarı her açtığımda daha önce silmeme rağmen yeni klasör oluşturuyor, kendi oluşturduğum klasörleri silmeye çalıştığımda bu klasör başka bir praogram tarafından kullanılıyor diyor ama hiç bir program açık değilken
Ve bilgisayarı kendi kendine 2 dakika bıraktığımda geldiğimde bilgisayarı kapalı buluyom
En az 5 tane virüs programı var her gün tam sistem taraması yapıyorum birşey çıkmıyor wi-fi ye de kabloyla bağlanıyorum, sırf google kullanırkan garip garip sesler geliyor diye yeni tarayıcı indirdim

Bu az oynamış halleriyse fazla oynasalar ne olur acaba ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar bilgisayarı her açtığımda oluyor

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Biraz değil baya oynamışlar bilgisayarı her açtığımda daha önce silmeme rağmen yeni klasör oluşturuyor, kendi oluşturduğum klasörleri silmeye çalıştığımda bu klasör başka bir praogram tarafından kullanılıyor diyor ama hiç bir program açık değilken
Ve bilgisayarı kendi kendine 2 dakika bıraktığımda geldiğimde bilgisayarı kapalı buluyom
En az 5 tane virüs programı var her gün tam sistem taraması yapıyorum birşey çıkmıyor wi-fi ye de kabloyla bağlanıyorum, sırf google kullanırkan garip garip sesler geliyor diye yeni tarayıcı indirdim

Bu az oynamış halleriyse fazla oynasalar ne olur acaba ???

Bunlar bilgisayarı her açtığımda oluyor
Bilgisayar pıçaklanmış.GG olmuş.Format çözüm olabilir.

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Format atalı 2 ay olamdı

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Format attığın ilk gunlerde sıkıntı olmuyor ise daha sonra işler karisiyor ise sıkıntı kurduğun programlarda orjinal olmayan veya crakli olan varsa yüksek ihtimal ordan kaynaklaniyordur kurma anti virüs programlarında hiç güvenmem bide bir bilgisayar da 5 virüs programı olmaz birbirlerini döver onlar bu kadar yıldır PC ile uğraşırım hiç kurmadım
Tüm programlar orjinal hile programı falan yoksada senin önemli belge yada dosyalarının içinde bi virüs sızmış olabilir dikkatli bı temizlik yap

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bu bilgisayar 8 yıllık her 2 yılda 1 format atılıyor yeterlidir diye düşünüyom

Format attığın ilk gunlerde sıkıntı olmuyor ise daha sonra işler karisiyor ise sıkıntı kurduğun programlarda orjinal olmayan veya crakli olan varsa yüksek ihtimal ordan kaynaklaniyordur kurma anti virüs programlarında hiç güvenmem bide bir bilgisayar da 5 virüs programı olmaz birbirlerini döver onlar bu kadar yıldır PC ile uğraşırım hiç kurmadım
Tüm programlar orjinal hile programı falan yoksada senin önemli belge yada dosyalarının içinde bi virüs sızmış olabilir dikkatli bı temizlik yap
5 program derken 1 virüs programı var diğerleri performans arttırıcı onlar da da virüs programı var ama devde dışı

Zaten 2-3 günde Tam tarama yapıyom en az 2 saat sürüyor ama hiç birşey çıkmıyor

Son düzenleme:

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Bu bilgisayar 8 yıllık her 2 yılda 1 format atılıyor yeterlidir diye düşünüyom
Format atmayı öğrendiğim günde attığım 5 6 taneyi saymaz isen ki o 10 sene önce idi aldığım PC ye 8 senede 3 kez attım
1-isletim istemini win8 den win7 ye dönüştürdüm
2-win7 den win10 dönüşümü
3- ssd aldığım için win10 kurulumu
Başkada yok oda okadar program kurup kaldırıyorum bı sıkıntı olmuyor

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
İnternetten Kaçak indirdiğim bir şey yok
Bu bilgisayara ne yepıldı çok bilmiyom Babam iş bilgisayarı olarak kullanıyordu bana verdi
Windows 8 den 10 a dönüştürüldüğünü diliyorum
Bilgisayara indirdiğim çok bir şey yok 2-3 oyun ve montaj programı falan var