Bilgisayarda jack girişi çoğaltıcı

Bu konuyu okuyanlar

mehmet1176

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarımın ses kartı yandığı için yeni usb ses kartı satın aldım. Şimdi soruma geleceğim usb ses kartının mikrofon yerine ayrı bir mikrofon alsam, hapörlör yerine de jbl weirless alsam kullanabilir miyim acaba? Cevap hayırsa birkaç oyuncu kulaklığı önerir misiniz? Ama usb girişli istemiyorum.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Bilgisayarımın ses kartı yandığı için yeni usb ses kartı satın aldım. Şimdi soruma geleceğim usb ses kartının mikrofon yerine ayrı bir mikrofon alsam, hapörlör yerine de jbl weirless alsam kullanabilir miyim acaba? Cevap hayırsa birkaç oyuncu kulaklığı önerir misiniz? Ama usb girişli istemiyorum.
Az daha açıklayıcı yazarmısın ?

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Tam olarak anlayamadım.
Mikrofon girișinde kulaklık mı kullanmak istiyorsun yoksa 1 jack ile 1 den fazla kulaklık mı kullanmak istiyorsun?

mehmet1176

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Az daha açıklayıcı yazarmısın ?
Şimdi benim laptopumun ses kartı yandı. Ben de usb ses kartı satın aldım. Sonra arkadaşlarımla discord üzerinden konuşmak için kulaklık+mikrofon almaya karar verdim. Belk bilirsiniz laptoplarda tek jack girişi var usb ses kartı sayesinde çift jack girişine sahip oldum. Sorum da ben ayrıca bir mikrofon alsam 20-30 Tl'ye ve kulaklık olarak da weirless bir kulaklık alsam kullanabilir miyim. Hayır derseniz de lütfen oyuncu kulaklığı önerin çünkü yorumlarda her kafadan ayrı bir ses çıkıyor çok arada kaldım.

enescnl1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
HyperX cloud core ya da 7.1 istiyosan Cloud 2 önerebilirim.Ben 3 yıldır cloud core kullanıcısıyım.Hiçbir sorun çıkarmadı bana şuana kadar